Raamatus õpetab andekas muusik, kuidas saada 30 päevaga üle südamevalust ja muutuda iseenda parimaks versiooniks. Iga päev on pühendatud kindlale meeleolu ja enesehinnangut parandavale tegevusele. Soovitused on ülimalt mitmekülgsed, alates toitumis- ja trenninippidest kuni spirituaalsete õpetusteni välja.

Laulja Kerli Kõiv on kirjutanud oma esimese raamatu just neile naistele, kes tunnevad, et nende tiivad on praegu veidi murtud. Teose kaante vahel on Kerli valusad kogemused ja konarlik paranemistee, aga ka talle kõige südamelähedasemad teadmised spirituaalsusest ning selle igapäevasest rakendamisest, seisab raamatupoe kodulehel.

Siin on 30 sammu selleks, et leida oma piiritu vägi ja taas täiel võimsusel maailma valgust kiirgama hakata.

„Loodan, et saad minuga koos nii lahinal nutta kui ka pisarateni naerda, ning et saan sind aidata lähemale sellele, kes sa tegelikult oled: tõeline jumalanna,“ kirjutab Kerli.

Raamatuesitlusel 29. novembril vestleb Kerliga bravuuritar Anu Saagim. Üks paremaid viise oma jumalanna olemuse tunnetamiseks on aja veetmine teiste jumalannadega, nagu kirjutab Kerli oma raamatus.