Taevas on täiskuu. Kuna tegu on verekuuga, siis on praegu eriti tähendusrikas aeg. Midagi ei toimu niisama, kõigel on kindel põhjus ja kestvad tagajärjed. Jätke meelde sündmused ja unenäod, nendel võib olla nii mõnigi sõnum teie jaoks.

Praegu on hea aeg loobuda halbadest harjumustest, alustada dieediga, lõpetada suhted mis ei suju või mõjuvad teile halvasti.

Alanud nädal ajab nii mõnegi pea sassi ja toob selgust nii mõnessegi suhtesse.

JÄÄR läheb sel nädalal palgavestlusele. Talle aitab! Nii palju tööd ja liiga vähe raha. Kuigi teile tundub, et te ei jõua soovitud tulemuseni, ärge jätke jonni. Jõuate küll!

SÕNN, mis siis nüüd lahti? Sõnnil on nii palju hirme tuleviku ees. Talle tundub, et ta on ehitanud õhulosse ja seetõttu kõnnib lihtsalt mööda tuttavat rada edasi, kartes libastuda vasakule või paremale.

KAKSIKUD, kes on vallalised patustavad aga suhtes inimesega. Kaksikutele tuleb mõistus pähe panna, nad lihtsalt on jälle armunud.

VÄHK väljub jälle mingist kaosest. Teda ikka vahel tabavad sellised vulkaanipursked. Nüüd tundub talle, et kaosega on lõpp. Suhtes Vähid võivad tahta aja maha võtta, et tuleviku osas järele mõelda. Vallalised Vähid aga hoiduge suhtes südametemurdja eest.

LÕVI nädala algus on kohutav! Enesehaletsus ja enese süüdistamine. Lõvi tunneb end nii üksi, kõigist hüljatuna. Tal on hirm, et ta ei tõusegi enam jalule. Tõusete küll ja kuidas veel! Ümbritsege end parem meeldiva seltskonnaga, nautige elu ja jätkake oma seatud sihi poole sammumist.

NEITSI on siis sel nädalal see tähemärk, kes mulle kirju kirjutab. Neitsi on segaduses. Ta ei tea enam mis on reaalsus ja mis illusioon. Neitsil on nii palju ideid, aga nende teostus takerdub pidevalt millegi taha ja see on nii ebaõiglane.

KAALUD on pidevalt kahevahel. Ühel hetkel täiesti ebakindlad, teisel hetkel tunnevad nad, et valitsevad maailma ja kontrollivad täielikult enda elu. Nad on justkui äraootaval seisukohal, aga aja sisustamiseks kukuvad keset nädalat pidutsema nii, nagu homset ei oleks. Järgmisel hetkel tõmbuvad nad endasse ja ei taha kedagi näha, sest neile tundub, et miski ei õnnestu nii, nagu nemad soovivad.

SKORPION otsib lahendusi teda vaevavale probleemile. Ta ei taha sellest kellegagi rääkida, tal on eesmärk ise oma asjadega hakkama saada. Samas, kui te kuulaksite mõnd targemat inimest, siis oleks probleem ka lahendatud, aga eks te ise tea.

AMBUR on sel nädalal segaduses. Energiat tal on. Ideid on ka. Uued algused ootavad, aga amburit vaevavad kahtlused, ta justkui ei usalda mitte kedagi. Ambur on sel nädalal kuidagi oma maailmas, ka amburit huvitab sel nädalal maagia. Mida saatus öelda tahab?

KALJUKITS pühendub nädala algul oma hingele. Võimalik, et läheb joogasse või hakkab tegelema mingi muu idamaise hingeabiga. Nii mõnigi leiab tee kirikusse. Oma hinge eest hoolitsemine on kaljukitse nädala alguse põhiteema. Teatripiletid, kunstisaalid…kaljukitse teema. Tal on tunne, et vaid nii hoiab ta end praegu püsti.

VEEVALAJA jaoks on see nädal lõppude nädal. Nädal algab kohe sellega, et veevalaja teeb millelegi lõpu. Ja siis vajab ta toetust ja hoolitsust. Tema peas on juba aga uus asi sündinud ja see vajab nüüd kogu tema tähelepanu. See meeldib veevalajale. Ta ei usu ise ka, et see tõesti kõik juhtubki päriselt. Suhetes tunneb veevalaja, et tema kaaslane ei usalda teda üldse, aga veevalajale ei lähe see praegu kuidagi korda.

KALAD on sel nädalal täiesti ebastabiilsed. Nädala algul loovad nad midagi uut, on toetavad ja abivalmid. Järgmisel hetkel lõhuvad nad kõik maatasa. Ka suhetes. Siis leiavad, et tegid valesti ja pakuvad jälle oma hoolt ning armastust, nad isegi ise usuvad sellesse ja selle kestvusesse, aga siis kaotavad jälle usalduse ja leiavad, et kaaslane või partner ei vääri üldse nende usaldust. Nii see sel nädalal ongi.