Jäär


Jääradele tuleb juuli teine pool äärmiselt keeruline. Kuna seesama horoskoop ütleb seda, on see loomulikult tõsi. Oodata võib väga ootamatuid muutuseid armuelus, kuna Veenus on Räpina puuriida baari väepaigast selget nähtav, siis võib täiskuuga kaasneda võimalus ootamatuks suguühteks. Tähed soovitavad vastassugupoolest juuli viimasel nädalal eemale hoida, isegi enda abikaasa võiks diivanile magama suunata. Kui vahekord on vältimatu, siis peab kindlasti kasutama MMS preparaate, mis tähtede seisu jäärade jaoks 43 protsenti soodsamaks muudavad.

Sõnn


Selle tähtkuju esindajad peaksid järgmistel nädalatel kindlasti vältima teadusliku sisuga artiklite lugemist. Tarbida tasub ainult horoskoope ja seda võimalikult suures koguses. Veelgi tähtsamalt tuleb rääkida sellest, et pankranniku paekivi magnetresonantsi siinuslaineid on kuu teises pooles tohutult intensiivsed. See võib Sõnnides põhjustada soovimatut sisemist võnkumist, mis omakorda vähendab kuni viis korda võimalust rasestuda. Seega, kui mõnel Sõnnil on soov järglasi saada, siis kindlasti tasub vältida sügavamat kokkupuudet pankrannikuga.

Kaksikud


Jupiter on juuli teises pooles äärmiselt agressiivne, seega Kaksikute tähtkujus sündinud inimestel tasub vältida sinna reisimist. Kui reis kaugele planeedile on tõesti vältimatu, siis tuleks kindlasti soetada noorkuu ajal laetud kristalle, mis neutraliseerivad Jupiteri negatiivse energia.

Vähk


Käesoleva kuu teine pool on ideaalne aeg praeguse suhte lõpetamiseks. Tunnustatud ilma- ja suhtetark, kes äsja naasis sundpuhkuselt tunnustatud Eesti vaimuhaiglas, Tiit Võnkevelli, paneb Vähkidele südamele järgmist - 23. juuli on soodne aeg jagada sotsiaalmeedias mõnda pilti enda lemmikloomast või lapsest. Seda tehes ootab vähki küünlapäeval ees üllatus, mis võib olla nii positiivse kui negatiivse iseloomuga.

Lõvi


Kindlasti tasub vältida kuu teises pooles päikse või vihma kätte sattumist. Samuti võivad sinu kosmilistele võngetele häirivalt mõjuda loodesuunalised tuulepuhangud. Selle vältimiseks peab kandma kaitsvat riietust, kui õue minek on absoluutselt vältimatu. Ilma kätte sattudes pead arvestama sellega, et järgmise poole aasta jooksul võib teid külastada ebameeldiv sugulane. Oht on, et ta soovib teiega sauna tulla ja küsib ka öömaja.

Neitsi


Neitsi tähtkujus sündinud inimesi ootavad kuu esimeses pooles ees suured muutused. Esialgu võivad saabuda rõõmsad uudised, millel on oht ajapikku muutuda stressirikaks kadalipuks. Rõõmsate uudistega võib kaasneda ka kerge kaalulisa, kuid see pole kaugeltki võrreldav tuleviku katastroofidega. Lohutav on vaid, et kes 18 aastat vastu peab, ei pääse muretsemisest ka peale seda. Te kõik jääte võrdselt hätta.

Kaalud


Kaaludel on tulemas üritus, kuhu kutsute nii lähedased, sõbrad, tuttavad kui ka vaenlased, ise konkreetset põhjust teadmata. Mida rohkem korraldamisega pingutad, seda enam on tõenäosus, et kõik lähebki täpselt nii nagu plaanid. Loomulikult toob selline korralik läbu endaga kaasa uusi tutvusi, mis on edaspidi müstiliselt kasuks karjääri edendamisel. Päikese opositsioon Pluutoga näitab, et plastikkõrsi peol ei tasu kasutada.

Skorpion


Mine puhkusele! Kindlasti tasub vältida kõike ning kõiki, sest puhata suudad sa vaid magades ja süües. Oled ehtne näide sellest, et hiir võib ka magava kassi suhu joosta, mistõttu pane suu igaks juhuks kinni. Veenuse trigoon Neptuuniga tähendab sulle vaid ülimat tundlikust ilu suhtes. Et teisi oma võrratu välimusega mitte pimestada, soovitab käesoleva kuu skorpionide esindaja Elfride Nõelik endaga päikseprille kaasas kanda ning vajadusel inimestele neid tänaval jagada.

Kaljukits


Veenus ja Uraan näitavad, et sinus valitseb täielik mäss. Vürtsikad või idamaised toidud ei ole sinu kõhule, mistõttu proovi inimeste seltskonda pigem vältida. Oma rahal hoia see kuu silma peal, sest selle kulutamine ei tasu ennast mitte mingil põhjusel ära. Tasub hakata mõtlema jõulukinkidele ning järgmise jaanipäeva plaanidele.

Kalad


Ära mine tööle. Seda näitab meile AliExpressist tellitud väärtusetu klaasitükk, millele kodumaised kristallikauplused omistavad imelised võimed. Kuid Kalad ongi lihtsameelsed ja ei mõista, et kosmiline on selle kristalli juures ainult juurdehindlus. Oht siiski nälga jääda on, seega soovitame rakendada praanatoitumise meetodeid. Kell kuus hommikul lähete tõusva päikese kätte, avate suu, mälute ja neelatate. Tehke seda kindlasti vähemalt nädala. Uraan on tänu sellele rahulik, võib oodata ka märkimisväärset kaalulangust.

Veevalaja


Kuu teises pooles ootab teid ees kohtumine vana tuttavaga. Aga siiski sellisega, keda te tegelikult näha ei taha. Te ei mäleta, kas ta nimi oli Triin või Anni, aga te vist töötasite temaga kooli ajal kohalikus lokaalis. Te olete sunnitud ütlema rõõmsalt ja entusiastlikult "Tsau, kuidas läheb?" samal ajal piinlikkust tundes ja mõeldes, et äkki sa tegelikult ei tunnegi teda. Piinliku olukorra vältimiseks tasub püsida kuni 23. augustini kodus ja kardinad tihedalt akendele libistada.

Ambur


Juuli teisel poolel on Amburil õige aeg teha ära see, mis esimesel poolel tegemata jäi. Kui teete ära selle, mis varem tegemata jäi, siis tõenäoliselt ei pea te sellega tulevikus enam tegelema. Juuli viimased päevad on sobivad ka naeratamiseks. Kuid kindlasti tasub naeratada kinnise suuga, paljastatud hambad hirmutavad Suure Vankri ära ja suunavad ta hoopis mujale. See võib negatiivselt mõjutada teie kasvuhoones kasvavate viljade maitset. Erilises ohus on hiline tomatisort "Krakus".