President Trump ei ole rahul sellega, et paberist kõrred hakkavad aina rohkem populaarsust koguma. Seega otsustas Trump enda ametlikul veebilehel müüma hakata plastikust kõrsi.

Kõrred on müügil Trumpi tagasivalimise kampaania veebilehel, tema kampaaniajuht Brad Parscale saatis meediale välja e-kirja pealkirjaga "Teeme kõrred uuesti suurepärasteks!"

"Mul on nii kõrini paberkõrtest, olen kindel, et teil ka. Sarnaselt paljudele teistele liberaalide mõtetele - paberkõrred ei tööta ja lagunevad kiirelt koost. Just seepärast hakkame müüma ametlikke Trumpi joogikõrsi," kirjutas Parscale reedel. "Nüüd võite te lõpuks vabaneda liberaalide paberkõrtest, mis lagunevad minutitega ja rikuvad sinu joogi," lisas ta.

Presidendi toetajatel on võimalik soetada kümme kõrt sisaldav pakk, millele on peale trükitud Trumpi nimi. Hind on üsna soolane, kümne kõrre eest tuleb maksta 13,35 eurot. Seega tuleb ühe Trumpi nime kandva kõrre eest maksta üle euro.

"Liberaalide paberist kõrred ei tööta. TOETA PRESIDENT TRUMPI ja osta enda pakk taaskasutatavaid kõrsi täna," seisab kirjas toote kirjelduses.

Kõrred on taaskasutatavad, taaskäideldavad ja BPA-vabad, Trumpi nimi on toote peale lisatud laseri abil. Kõrred on toodetud USA-s.