Sussexi hertsog jagas intervjuus oma mõtteid lastest, kliimamuutusest ja ka loodusest üleüldiselt. Kui Harry suhtles aktivist Jane Goodalliga, ütles ta: "Ma arvan, kummaliselt, et kuna ma olen nii paljude inimeste kohtunud ja mul on olnud suur õnn külastada erinevaid kohti maailmas, siis mul on alati olnud side ja armastus looduse vastu. Ma näen loodust nüüd teisiti, kui enne."

"Ma olen alati tahtnud proovida tagada, juba enne lapse saamist ja isegi lootust last saada - kaks last, maksimum! Aga ma olen alati mõelnud: see koht on laenatud. Ja olles nii intelligentsed, nagu me kõik oleme ja nii arenenud, nagu me kõik peaksime olema, siis me peaksime suutma endast maha jätta ka midagi paremat järgmisele generatsioonile."

Prints Harry ja Meghan Markle said oma esimese lapse maikuus. Väikese poisi nimeks sai Archie. Värske isa avaldab nüüd, et ta on märganud, kuidas ta pidevalt areneb isafiguurina ja loodab, et ta saab ajaga ka targemaks. Ta lisas sellele veelgi: "Sa muutud pidevalt ja kui sa ei arva, et iga päev on siin elus midagi uut õppida, siis muutub elu sinu jaoks üpris keeruliseks."

Meghan oli Vogue ajakirja külalistoimetaja septembrikuuks, kuid jättis enda kaanelt välja, tundes, et see oleks liiga "hooplev". Selle asemel keskendus ta 15 naisele, kes on "piire purustanud" ja hertsoginna loodab, et see annab lugejatele inspiratsiooni.

View this post on Instagram

We are proud to announce that Her Royal Highness, The Duchess of Sussex is the Guest Editor for the September issue of @BritishVogue. For the past seven months, The Duchess has curated the content with British Vogue's Editor-in-Chief Edward Enninful to create an issue that highlights the power of the collective. They have named the issue: “Forces for Change” For the cover, The Duchess chose a diverse selection of women from all walks of life, each driving impact and raising the bar for equality, kindness, justice and open mindedness. The sixteenth space on the cover, a mirror, was included so that when you hold the issue in your hands, you see yourself as part of this collective. The women on the cover include: @AdwoaAboah @AdutAkech @SomaliBoxer @JacindaArdern @TheSineadBurke @Gemma_Chan @LaverneCox @JaneFonda @SalmaHayek @FrankieGoesToHayward @JameelaJamilOfficial @Chimamanda_Adichie @YaraShahidi @GretaThunberg @CTurlington We are excited to announce that within the issue you’ll find: an exclusive interview between The Duchess and former First Lady of the United States Michelle Obama, a candid conversation between The Duke of Sussex and Dr Jane Goodall, inspirational articles written by Brené Brown, Jameela Jamil and many others. Equally, you’ll find grassroots organisations and incredible trailblazers working tirelessly behind the scenes to change the world for the better. “Guest Editing the September issue of British Vogue has been rewarding, educational and inspiring. To deep dive into this process, working quietly behind the scenes for so many months, I am happy to now be able to share what we have created. A huge thanks to all of the friends who supported me in this endeavour, lending their time and energy to help within these pages and on the cover. Thank you for saying “Yes!” - and to Edward, thank you for this wonderful opportunity.” - The Duchess of Sussex #ForcesForChange

A post shared by The Duke and Duchess of Sussex (@sussexroyal) on