Klubist saab selleks ööks õuduste hall, kus võib otsa komistada oma suurimatele hirmudele. Peaesinejana astub lavale ühemehe-armaada The Horrorist.

The Horrorist on USAst pärit, ent Berliinis resideeriv muusik Oliver Chesler, kes on end paljude ajudesse kummitama jäänud looga “One Night In New York City”. The Horroristi muusikat iseloomustavad kehamuusika biitidega karastatud techno, analoogmasinad, hardcore’i ja gabber’i biidid ning spoken-word’i pajatused, mida nõrganärvilistele ei soovita.

Õhtu algab seekord juba kell 23 õudusfilmi “Reiv” linastusega, mis on filmitud HALLis. „Reiv” on Balti filmi, meedia, kunstide ja kommunikatsiooni instituudi kolmanda kursuse lühifilm, mis kõneleb kolme nooruki võikast kogemusest intensiivsel reivipeol, kus peodroogid pole kellelegi võõrad. Lisaks meelierutavale värvi- ja valgusmängule soovivad filmi autorid kinolinale projitseerida ka sõnumit narkootikumide väär- ja liigtarvitamise ohtlikkusest.

Peo korraldajad soovitavad välja otsida oma vampiirihambad, kunstvere ning verdtarretavamad ja säravaimad kostüümid. Samuti on võimalus lasta endale kohapeal korralik Halloweeni meik teha.

Lisaks mängivad üritusel plaate DJ 4-got-10, Katja Adrikova, Eisi, Priit Kuusik ja Hugo Mesi. “Reivi” filmile teevad muusikaga sooja Henessi Schmidt ja Kristiin Räägel.

Lähemalt näeb peo kohta ürituse kodulehelt.

The Horroristi klipid on üleval siin ja filmi “Reiv” treilerit näeb siit.