Gruusiast pärit Anzori (29) on mitmendat põlve maag-esoteerik. Juba mitmendat hooaega soovivad “Eesti Selgeltnägijate tuleproovist” osa võtta esoteerikud ka mujalt maailmast. Kui eelmisel aastal tegi “Eesti selgeltnägijate tuleproovi” saates eduka etteaste Ukraina selgeltnägija Zanna, siis sellel aastal olid üritajateks Venemaa, Kasahstani ja Gruusia ennast tõestanud selgeltnägijad. Anzori suutis avasaates üllatada nii võttemeeskonda kui televaatajaid, andes lugude kohta teavet, mis oli teadmata isegi produtsentidele, Anzori peab oluliseks mitte lihtsalt näha ja tajuda, vaid võimet ka midagi muuta. Igatahes Eesti inimesed võtsid Anzori koheselt omaks.

Geit on maag, (34) kelle tugevaimaks küljeks on energiaväljade lugemine. Tema õpetajaks on tuntud ja kogemustega vaimse arengumaagia juht Hannes Vanaküla. Geit ei jäta kedagi külmaks. Juba tema ilmumine võttekohta tekitab inimestes aukartust. Isegi siis kui noor maag ei ütle ühtegi sõna on tagasiside olnud positiivne ja inimesed väidavad, et saavad tast aru ja neile Geit meeldib. Selline ühel lainel kulgemine on meie saatesarjade ajaloos esmakordne ja jääb vaid imestada kuidas ta seda kõike teeb. Ja võime etteruttavalt öelda, et hooaeg kujuneb talle edukaks.

Nõid-selgeltnägija Oksana (34) saab oma vastused kätte unenägudest kus näeb ette nii sündmusi kui surmasid. Oksana peab ennast pigem tajujaks kui selgeltnägijaks. Minevik ja olevik on talle selgemini tajutavad kui tulevik. Kuid vajadusel oskab ta lugeda ka märke tulevikust. Mida enesekindlamaks ta saab, seda rohkem ta tunneb, et peab inimesi aitama. Saatesarja avavõttel rääkisid teised osalised, et Oksanale on loodus rohkem andnud andnud kui nõid Nastjale ja selgeltnägija Alisale kokku. Eks uus hooaeg näitab, kas neil juttudel on ka tõepõhi taga. Üks on kindel, Oksana pilk paneb võpatama ka kõige enesekindlamad skeptikud.

Hääletusnumbrid avanevad saate ajal. Kõne hind 0,96 €

900 7760 - Anzori

900 7761 - Oksana

900 7762 – Geit