Kuidas oli võimalik sama inimest mitu korda puua? Kuidas säilitada naiselikkus, kui ainsaks hügieenivahendiks on pesupulber? Milline saatus tabas vangi sattudes vägistajaid ja pedofiile? Miks hommikusel vangide loendusel oli mehi vähem kui õhtusel? Mille eest tasuti 50rublase kannikatäiega? Milliseid kirju said naisvangid meesvangidelt? Mida tähendasid sisseastumiskatsed? Kõigile neile küsimustele annab vastuse uus šokeeriv dokumentaalsari „Kinni“, mille idee autor, produtsent ja saatejuht on Ants Päär, lavastuste autor ja kujunduse disainer Hardi Volmer ning toimetaja Allan Muuk.

„Kinni“ paljastab üliausas vormis vanglaelu kogu selle julmuses. Kurjategijad – vargad, röövlid, mõrtsukad – meenutavad aega noore Eesti riigi vanglates, mida peeti sõna otseses mõttes surmatsooniks. See on sari neist meestest ja naistest, kes on läbi käinud põrgust, milles ellu jäämise hind oli liigagi kõrge. Talumatu vaimne ja füüsiline vägivald, ebainimlikud tingimused, anarhia, tapmine, vägistamine, võlgadesse mässimine ja pidevalt kuklas tiksuv võimalus, et hommikut ei näe – kõik see jõuab eetrisse endiste kriminaalide jutustatud halvavalt avameelsetes meenutustes.

Šokeeriva sisu ja pildikeelega dokumentaalsari „Kinni“ on alaealistele ja nõrganärvilistele keelatud. Uue sarja treiler on kättesaadav SIIT.