TV3 programmijuhi Raimo Kummeri kinnitusel on „Maskis laulja“ viimase aja suurim telefenomen, mis lööb laineid terves maailmas. Teleshow põhineb formaadil The Masked Singer ning selle idee on geniaalne – vaatajate ette lavale astuvad kümme tähte, kes esitavad erakordsetes kostüümides ja varvastest pealaeni maskeerituna kõigile tuntud hittlaule. Saate ekspertžüriil ja vaatajatel jääb vaid nuputada, kes on lauljad maskide taga. Suurepärast show´d juhib multitalendist Mart Sander.

„Tegemist on parima meelelahutusega, mis on pöörane, lõbus ja mis kõige põnevam – kogu maailmas nimetatakse seda televisiooni kõige paremini hoitud saladuseks. Ka Eestis teavad vaid mõned üksikud inimesed, kes on kostüümide sees ja me kavatseme saladust kiivalt hoida. Maskis lauljad on meile kõigile hästi tuntud inimesed, kuid nende isikud on totaalselt salastatud; juba võtteplatsile saabudes on nad maskeeritud ja mitte keegi ei tohi nendega rääkida. Salastatus muudab saate erakordselt haaravaks,“ kirjeldab Raimo Kummer.

Teleshow´s osalevad kümme erinevates eluvaldkondades kõigile eestlaste tuntuks saanud inimest. Kes tunneb need hääled ära? Kes on parim laulja maski taga? Kes kukub saatest välja ning peab maski langetama ja oma identiteedi paljastama?

„Suur rõõm tuua siinse telepublikuni uus ja maailmas aina kõrgemaid vaatajarekordeid püstitav show,“ tunneb heameelt TV3 tegevjuht Priit Leito. „Kindlasti saab sellest ka eestlaste uus lemmik, sest värskust ja üllatusi on oodata palju ning erilise unikaalsuse annab „Maskis lauljale“ muidugi viimse detailini lihvitud salapära,“ märgib Leito.

„Maskis laulja“ on TV3s alates 15. märtsist pühapäevaõhtuti.