View this post on Instagram

Viimasel ajal olen ma saanud väga palju sarnase küsimusega kirju, et kuidas mina olen depressioonist ja ärevusest üle saanud. ⁠ ⁠☆⁠ Ühest vastust sellele küsimusele ilmselt ei ole, sest see mis aitas mind ei pruugi aidata kedagi teist, ning nii palju nagu nagu on inimesi, on ka põhjuseid mis neid seisundeid põhjustab, sest mitte kellelgi ei ole minuga täpselt identesid elukogemusi. ⁠ ☆⁠ Samuti saan ma öelda, et nii depressioon, kui ärevus ei ole midagi, mille saab 100% kindlusega kogu eluks välja ravida, sest kui meie ellu tekib soodne pinnas ja stressorid mis ajukeemia paigast viivad, siis paratamatult võib keha taas märku anda, et elus oleks vaja midagi muuta. ⁠ ☆⁠ Õnneks on aga rida erinevaid tegevusi millele tähelepanu pöörates saab end aidata. Ja mind on kõige enam aidanud just need:⁠ ✔️ IGAPÄEVANE VÄLJAS LIIKUMINE⁠ ✔️ TERAAPIA⁠ ✔️ RUTIINIDE ELLU TOOMINE⁠ ✔️ ELUTEMPO AEGLUSTAMINE⁠ ✔️ VAIMSED PRAKTIKAD⁠ ☆⁠ Kuna tegemist on väga laiade teemadega, mida olen viimase kolmeteistkümne aasta jooksul oma elus praktiseerinud, siis räägin järgnevatel päevadel postitustes igast teemast põhjalikumalt. ⁠ ☆⁠ Miks need teemad minu jaoks olulised on, kuidas ma neist abi olen saanud ning miks neid lähenemisi üldse inimestele soovitatakse. Paljudel juhtudel on tegemist teaduslikult tõestatud ja uuritud lahendustega, mitte vaid minu nägemusega elust, mis on osutunud tõhusaks depressiooni ja ärevuse ravis. ⁠ ⁠ Stay tuned 😊⁠ ⁠ ⁠ ⁠ #maldives #anantara #anantaraveli #maldivessun #anantaradveli #travel #instatravel #blueocean #paradise #islandlife #nature #beautiful #maldiivid #blue #whitesand #wanderlust #travelgram⁠ #bathtime #amazingbath #amazingsky #selfcare #selflove #recovery #wellness #love #life #motivation #healing #relax #copingwithanxiety

A post shared by Helen Adamson (@helenadamson) on

Reisist täpsemalt rääkis Adamson märtsikuus ka Kroonikale. "Koos haidega käisin ujumas oma sünnipäeval tänavu jaanuaris. Mõni terve mõistusega inimene seda ette ei kujuta, et niimoodi haidega koos ujuda, aga nurse shark’idel ei käi suud lahti nagu ka valgehaidel. Kahe kuni kahe ja poole meetri pikkused nurse shark’id põhimõtteliselt imevad toidu suhu ja kui käsi neile suhu ei topi, on kõik hästi," kirjeldas Adamson.

"Panin lestad jalga, snorgeldamismaski pähe ja hüppasin vette nõnda, et minu nägu jäi hai näoga vastamisi. Ta vaatas mind korra ja ujus minema. Kui snorgeldasin, siis ühtäkki tundsin, kuidas hai ujus minust mööda, nii et puudutas täies ulatuses mu keha. Mul on senini nende haide näod silme ees. Kui oled selliste elukatega ookeanilainetes, siis mõistad, kui pisike sa tegelikult oled," jutustas lauljatar.

"Teine seik, mis Maldiividelt eredalt meelde jääb, on sealsed ülikallid hinnad. Ainuüksi buffet ühele maksis 110 eurot. Mina ja mu kaaslane ei võtnud alkoholi, tellisime alkoholivaba kokteili ja kokku oli õhtusöögi arve 400 eurot. Maldiivide kuurortides einestamine on väga kulukas, minu jaoks šokeerivalt kallis."