Madli avaldas Instagramis endast kaks pilti, kus ta ühel istub sirge seljaga ning kõht on trimmis, aga teisel kössitab, mille tõttu on näha tema kõhuvolte. Ta meenutas, kui ebakindel ta on oma kaalu osas olnud, ja lisas, et seda on raske sõnadesse panna, kui kellegi teise keha kritiseeritakse.

Fotograafia ja pildistamisega kursis oleva inimesena teab Madli, et olenevalt nurkadest ja asendist tundub ka piltidel inimese keha erinev. Kogu tema postituse mõte ongi näidata, kui tüdinenud ta oma tunnete varjamise pärast on.

"Ma lihtsalt ei viitsi enam varjata ja hoida endas neid tundeid, mida see kaalu pärast põdemine on minuga läbi aastate teinud. Kui ma vahepeal sain hinges ennast juba täitsa korda, siis viimase aasta keerulised sündmused, uus elu ja elustiil muutsid mu vanaks zombiks tagasi," sõnas Madli.

Inimeste kehatüübid on nii erinevad ning koguaeg selle kallal võtmine hakkab ka kõige tugevamatele ajudele ja nad ei vääri seda. Nähes sedagi, kui paljude jaoks on see enne suve kõige laastavam, sest pole jõutud "suvevormi”, leiab Madli. Need kritiseerijad on nii lähedased kui ka inimesed internetis, sest teine pole täpselt selline nagu sina tahad.

Madli sõnum kritiseerijatele on see, et nad peaksid tegelema iseendaga ja enda mina-pildi parandamisega, sest need, kes on rahul iseendaga ei taha kunagi teisi alavääristama minna.

"Kaalunumber või kaameranurk ei määra alati, kui terve või õnnelik inimene on. Kui inimene särab ja kiirgab energiast, siis kes annab sulle õiguse teda maha materdada, sest tema pilt ei ole piisavalt sale? See tundub luhtsalt nii müstiline, et nii ikka veel tehakse," imestab Madli.

View this post on Instagram

Mulle juhtiti täna tähelepanu, et inimesed ikka ja jälle avastavad, et telekas ja kaamerad panevad ilusasti kaalu juurde ja kaamera nurgad mõjutavad nii pikkust kui ka välimust. Nüüd juba vast teavad kõik kui ebakindel olen olnud mina nii ekraanil oleku kui ka oma piltide ja kriitika suhtes oma kaalule. Seda on raske sõnadesse panna kui ma näen, et seda jälle kellegi teise kallal tehakse. See on täiesti normaalne, et olenevalt nurkadest ja asendist tundub ka piltidel sinu keha erinev. Kasvõi need kaks pilti, mis on tehtud paari sekundiliste vahedega. Aastaid tagasi oleks ma postitanud vaid ühe neist, teadagi millise, aga nüüd saate mõlemad. See pole üldse paha pilt, mõlemad on väga okeid ja ma lihtsalt ei viitsi enam varjata ja hoida endas neid tundeid, mida see kaalu pärast põdemine on minuga läbi aastate teinud. Kui ma vahepeal sain hinges ennast juba täitsa korda, siis viimase aasta keerulised sündmused, uus elu ja elustiil muutsid mo vanaks zombiks tagasi. Kogu mo töö tundus olevat prügikasti visatud kuni selle kõikvõimsa Ronani. Ma ei oleks uskunud, et ma suudan iseendaga jälle kontakti leida. Aga siin ma olen ja kirjutan seda teksti, sest kuidagi valus hakkas hinges. See tee iseendani on käänuline ja auklik ja alati ei lähe kõik nii nagu tahaks. Inimeste kehatüübid on nii erinevad ning koguaeg selle kallal võtmine hakkab ka kõige tugevamatele ajudeleja nad ei vääri seda. Nähes sedagi kui paljude jaoks on see enne suve aeg kõige laastavam, sest pole “jõutud suvevormi”. Neid keitiseerijaid on nii lähedaseid kui ka inimesed onlines, sest ta pole täpselt nii nagu sina tahad. Well, neile tahaks õelda, et tegele iseendaga ja enda mina-pildi parandamisega, sest need kes on rahul iseendaga ei tahaks kunagi teisi alavääristama minna. Kaalunumber või kaameranurk ei määra alati kui terve või õnnelik inimene on. Kui inimene särab ja kiirgab energiast, siis kes annab sulle õiguse teda maha materdada, sest tema pilt ei ole piisavalt sale? See tundub luhtsalt nii müstiline, et nii ikka veel tehakse 🙁😥 Always be kind - to yourself and others because you have absolutely no idea what they are going through!

A post shared by Madli Vilsar (@madlivilsar) on