"Vikerhommikus" oli külaliseks legendaarne laulja ja muusik Hendrik Sal-Saller, kes rääkis muu hulgas ka sellest, kuidas tema kolleegid koroonaepideemia ajal liiga palju kurtsid.

"See uskumatu kiun, mis meie alal lahti läks, oli täiesti käsitlematu. Ma ei liitu sellega absoluutselt. Inimesed peavad aru saama, et meelelahutus ei ole see esimene asi, mida inimesel igapäevaseks eksisteerimiseks tarvis on. Tore muidugi, kui meie ala keegi aitaks ja seal on palju erinevaid mutreid, nupukesi ja nipleid, kuhu oleks vaja natuke õli juurde lisada, aga suures joones ei tasuks halada," ütles Sal-Saller.

Laulja lisas, et ei ole mõtet sotsiaalmeedias rääkida, kui palju raha ja esinemisi ühel või teisel kuul ära jäid.

"Kui sa kirjutad näiteks sotsiaalmeediasse, et oi nüüd mul jäi 40 keikat tegemata, siis tekib küsimus, et kas sa teedki iga kuu 40 keikat? Kui sa teed iga kuu 40 keikat, siis kuidas sul ei ole võimalik järgmine kuu näiteks ilma nendeta elada? Ma saan aru muidugi, kui sa terve aasta mitte midagi ei tee ja kõik keikad olid planeeritud märtsi- või aprillikuusse ja see kõik lendas vastu taevast, siis sorri, tõstan käed üles, kõik on õige, hala!" rääkis Sal-Saller.

Muusikavaldkond ongi Smilersi ninamehe sõnul täis teadmatust. "See on olnud võib olla alles viimased aastad nii, et me teame pool aastat või aasta ette, mida Smilers teeb näiteks järgmise aasta juunikuus (aga seda ka mitte täielikult). Ma olen harjunud terve oma elu elama nii, et ma ei tea tegelikult, mis toimub. Ma olen avatud kõigele, mis tuleb ja loomulikult mu kalender täitub mingil määral," tõdes Sal-Saller.

Justkui terve igaviku Eesti muusikamaastikul tegutsenud Sal-Saller muretseb ikka ja jälle, kas Smilers jätkuvalt populaarne on.

"Midagi ei ole kindlat. Sa ei tea, millal midagi juhtub või midagi ei juhtu. Mina ei võta bändi tegemist iseenesest mõistetavalt. See on kuidagi meile tulnud ühel või teisel moel ja ma olen selle eest väga tänulik, aga ma ei saa kunagi olla kindel selles, et nii tegin nüüd selle "Katuseid mööda" loo ja nüüd panen sada aasta sellega. Mängin kõigepealt esimeseks, siis viimaseks ja siis veel lisalooks ka," ütles Hendrik Sal-Saller.