Homoseksuaalsus, samasoolised paarid ja laste kasvatamine on teemad, mis ajavad inimesed kahte leeri. Ühed on selle poolt, teised vastu. Need on ka teemad, mis viis Tivoli Tuuri omaniku Lauri Viikna ja Vadim Samsoni vahelise diskussioonini peremudeli osas.

Probleemi tuum on selles, kas lapse kasvatamiseks on vaja ema ja isa või täidavad rolli ka samasoolised paarid. Nende omavahelist diskussiooni enam alles pole, küll aga on mõlemal poolel öelda küll ja veel.

Lauri Viiksna sõnas: "Samson on provokaator, ta provotseerib inimesi püüdes neid endast välja viia, et siis Facebooki teatada sobimatust kommentaarist ja blokkida vestluspartner. Bloki sain selle eest, kui ütlesin, et ta on haige mees."

Ta lisas: "Kõige rohkem imestan ma Facebooki käitumist, mis sellise asja eest 30 päevase keelu andis. Samson konkreetselt ründas mu peret ja lapsi. Teatas et ma pole mingi isa, nimetas mind rongaisaks ja ütles et küllap ma jätan varsti oma väikesed lapsed maha. Lisas veel, et kaks meest saavad laste kasvatamisega paremini hakkama ja et ema polegi lastele vaja."

Loe pikemalt, mis diskussioon nende vahel aset leidis.

Edasi lugemiseks:
Juba tellitud?