"Paljud teavad mind kirgliku reisijana ning usun, et isegi paljud teie hulgast hakkasid mind just reisi storyde tõttu jälgima. Seetõttu saan tihti küsimusi, et kuidas mina praegu tunnen, kui enamus maailma on lukus, kas igatsen reisimist," jagas Helen Instagramis.

"Pikalt vastasin, et ei igatse ja tunnen, et olen parema meelega kodus kui reisin. Seepärast kaalusin suure hoolega ka juulikuist Toskaana reisi, nii hea oli kodus olla. Ja kui see reis sai tehtud, mõistsin, et tegelikult igatsen reisimist küll."

"Igatsen soojust, päikest, Eestist erinevat olustikku ning see oli üks põhjus, miks ma Itaaliasse tagasi läksin. Puhkama oma vaimu ning lubama endal kogeda paiku, mis panevad unustama muu maailma. Täpselt seda ma reisilt ka sain," lisas ta.

View this post on Instagram

Paljud teavad mind kirgliku reisijana ning usun, et isegi paljud teie hulgast hakkasid mind just reisi storyde tõttu jälgima. Seetõttu saan tihti küsimusi, et kuidas mina praegu tunnen, kui enamus maailma on lukus, kas igatsen reisimist jne.⁠ ⁠☆⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠ Pikalt vastasin, et ei igatse ja tunnen, et olen parema meelega kodus kui reisin. Seepärast kaalusin suure hoolega ka juulikuist Toskaana reisi, nii hea oli kodus olla. Ja kui see reist sai tehtud, mõistsin, et tegelikult igatsen reisimist küll...⁠ ☆⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠ Igatsen soojust, päikest, Eestist erinevat olustikku ning see oli üks põhjus, miks ma Itaaliasse tagasi läksin. Puhkama oma vaimu ning lubama endal kogeda paiku, mis panevad unustama muu maailma. Täpselt seda ma reisilt ka sain. ⁠ ☆⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠ Täitsin kõiki oma meeli lummava Amalfi iluga, nautisin võrratuid toite ja kokkasin ka ise. Minu suureks lemmikuks osutusid üllatavalt igasugused maiused ja salatid sidruniga (ma ei armasta muidu üldse tsitrust magusas) ning mitte nii üllatuslikult - tomatipasta.⁠ ☆⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠ Itaalia köök on aastaid minu lemmik olnud ning ma armastan tomatipastaga fusillit! 🤤 Loomulikult gluteenivaba. Kodus kokkan periooditi iga päev @salvesteesti vürtsika tomatipastaga tükikest Itaaliat. See on ilmselt minu igipõline lemmiktoit ja paitab alati minu maitsemeeli!⁠ ⁠ #salvesteesti #koostöö #amalficoast #amalfi #capri #capriisland #italy #amazingamalfi

A post shared by H E L E N A D A M S O N (@helenadamson) on