Kuigi Haber tõdeb, et peamiseks põhjuseks, miks suhe 14 aastat noorema kaunitariga purunes oli ajapuudus, siis tegelikult oli nende seitse aastat kestnud armuloo vältel ka teisi probleeme.

Näiteks meenutab rokkstaar, et eestlanna oli väga armukade ning mehe fännid andsid selleks ka põhjust. "Talle saadeti austajate poolt tehtud pilte, mis olid tehtud kuskil kontserdil või raadiojaamade ees, kuhu oli juurde kirjutatud: "I am fucking your boyfriend" (ma magan sinu poiss-sõbraga - toim). See oli väga kohutav," kirjeldab Haber.

Tema sõnul läks asi nii käest ära, et Viviannet ähvardati isegi tappa. "Ähvardaja sai kohtus karistuseks vaid ahatrahvi. Vivianne kannatas ja kartis tohutult," meenutab ta kolm aastat tagasi purunenud armusuhet.

Haber kirjeldab, kuidas nende suhte paari viimase aasta jooksul hakkasid nad mõtlema välja põhjuseid, miks nad ei peaks koos aega veetma. Probleeme tekitasid ka nende ühised reisid, kuhu millegipärast võeti kaasa ka mehe ema. Haber tunnistab, et armastust nende suhtes jätkus, aga nad ei saanud lihtsalt omavahel läbi.