Hooaja avasaates läks "Hingesoojus" külla Veriora külas elavale Merlele, kes on oma elus pidanud kannatama väga palju vägivalda. Nelja lapsega üksikemal on osalise töövõimetuse tõttu sissetulekud väga piiratud ning ajahambusse jäänud korteris puuduvad elementaarsed mugavused. Nii tunneb pereema puudust sellisest lihtsast asjast, nagu see on voodi.

Saate tutvustuses märgib, et "Hingesoojuse" eesmärk on ulatada abikäsi kõigile, olenemata soost, vanusest või pere suurusest. Paremaid elutingimusi väärivad nii eluhammasrataste vahele jäänud üksikud vanainimesed kui ka paljulapselised suurpered või üksikvanemad.

Suve algul lõpetas Kanal 2 senise heategevussaate "Kodutunde" tootja, produtsent Kristi Loigoga koostöö, kuna viimane olevat kanali sõnul annetusi kuritarvitanud. Üsna pea tuli Kanal 2 välja uue saatega "Hingesoojus", mille produtsent on Katrin Lust. Saatejuhiks sai eelnevalt "Kodutundes" assistendina töötanud Heveli Veersalu.

Hea lugeja, mida arvad Sina uuest heategevussaatest "Hingesoojus"? Vasta küsimusele ning jaga kommentaariumis oma arvamust!