Rahva poolt juba soojalt vastu võetud lugu „Natuke Nii, Natuke Naa“ sobib ideaalselt selleks, et end lõpuks suvelainele keerata. Loo tegemine oli reketile albumil olevatest lugudest kõige väljakutsuvam: „Enamasti kõige lihtsama refrääni kirjutamine võtab just enim aega“, kommenteerib reket.

VAATA SIIT!

Muusikavideost leiab meeleolukaid kaadreid artisti aastatepikkusest tööst ja puhkusest: „Kõik mis ma elu jooksul teinud olen, on teinud minust selle kes olen ma täna. Elu peab olema elamist väärt ja usun, et see musavideo seda ka vaatajale meelde tuletab. Work hard, play hard“, lisab reket ise. Videomaterjal pärineb peamiselt reketi enda telefonist. Muusikavideo monteeris kokku Henry Parelo.

Loo on produtseerinud Harhan ning miksinud ja masterdanud Vallo Kikas (FAAR Music).

6. mail andis artist reket enda plaadifirma alt välja oma kuuenda sooloalbumi nimega „Palun Puhka“, kus on kokku 13 teost, mis võeti rahva poolt soojalt vastu, olles esimesel nädalal enim striimitud album Eestis. „Palun Puhka“ ilmus esialgu digitaalsel kujul, aga käesoleval aastal on plaanis välja anda ka füüsiline plaat, millest kuuleb lähemalt reketi uudiskirjas.

Loe hiljem
Jaga
Kommentaarid