Nii leiabki osalejate nimekirjast Paidest pärit endise hokiässa Siim Liiviku, kes on Eesti päritolu. Ta alustas elukutselise hokimängija karjääri HIFK ridades 2008. aastal. Enne seda mängis ta United States Hockey League'i klubis Waterloo Black Hawks. 2011. aastal tuli ta HIFK-ga Soome meistriks.

Klubikarjääri jooksul on ta mänginud veel Soome kõrgliiga klubides Espoo Blues ja KooKoo ning Rootsi kõrgliiga klubis Örebro HK. EC KAC-iga liitus ta 2018. aastal Hooajal 2018–19 tuli ta klubiga Austria meistriks. 2020. aasta suvel teatas Liivik mängijakarjääri lõpetamisest ja asumisest tööle saatejuhina.

2021. aastal ilmus aga Liiviku sulest raamat „Fuck You Liivik“, mis tekitas meedias kõneainet.

Liiviku partner Katri Mäkinen on samuti Eestis sündinud ja koos perega lapsena Soome kolinud. Samas tantsupisiku sai ta külge justnimelt Eestis, kus alustas 7-aastasena tantsutrennis käimist. Mäkinen töötab koreograafi ja tantsijana ning on muuseas võitnud Soomes „Tantsud tähtedega“ saate lausa kaks korda: 2014. ja 2018. aastal. Paarilisteks olid tal siis toona vastavalt laulja Pete Parkkonen ja poksija Edis Tatli.

Loe hiljem
Jaga
Kommentaarid