Star FM Hommikuprogrammi juhid Pille Minev, Jürgen Pärnsalu ja Andres Puusepp püüdsid välja uurida, kes on „Tantsud tähtedega“ saatejuhipaaris särava Eda-Ines Etti kõrval teine staar, ent vastus ei selgunudki, sest Ines jäi kindlameelselt saladust hoidma.

Andekas lauljanna tunnistas, et saatejuhiamet on talle palju elevust tekitav väljakutse, ent ise tantsima minna ta ei söandaks. „Mäletan, et olen kunagi koolis rumbat õppinud, kuid suursaatesse tantsutäheks ei kipu. Mina võin taustaks laulda ja las tantsivad ikka need, kel on selleks annet,“ märkis Ines, visates õhku kelmika vihje: „Vast on meesaatejuht hea tantsija?“

Eda-Ines Etti möönab, et „Tantsud tähtedega“ on telemaailmas tõeline suurprojekt. „Otsesaate eriline särin, positiivne ja andekas seltskond ning loomulikult saate heategevuslik osa – kõik see kokku ongi retsept mõnusateks pühapäevaõhtuteks,“ märgib ta.

Aastate jooksul on Eda-Ines Etti juhtinud paljusid telesaateid: „Me armastame Eestit“, „Laulud tähtedega“, „Tenerife“, olnud „Eesti otsib superstaari“ kohtunik, osalenud „Eestimaa uhkuse“ žürii töös jpm.

Varasematel hooaegadel on „Tantsud tähtedega“ naissaatejuhtideks Mart Sanderi kõrval olnud Kristiina Heinmets (2006), Merle Liivak (2007), Gerli Padar (2008), Kaisa Oja (2010) ja Liina Randpere (2011).

Tänaseks on avalikustatud kolm „Tantsud tähtedega“ uuel hooajal osalevat paari: Jüri Ratas ja Kristina Tarmet, villemdrillem ja Greta Korju ning Saskia Alusalu ja Marko Kiigajaan.

Telesügise suurim saade „Tantsud tähtedega“ jõuab peagi TV3 vaatajate ette ning on kantud heategevusest. Saade toetab Eesti Vähiliidule uue põlvkonna liikuva kompuutertomograafi soetamist.

Loe hiljem
Jaga
Kommentaarid