Uurides Kanal2 eetris jooksvas  "Võsareporteri lõputuuri" saates seda, kas Keila on tõesti Eesti gei-pealinn (mis juba ise-enesest ei ole kuigi normaalne teemapüstitus), siis selle käigus väljaöeldud repliigid kuuluvad klassi "alla igasugust viisakuspiiri".

"Ohohohooo, Keilas elava lihtsa mehe Tarmo informatsioonile tuginedes on 20% Eesti elanikke pederastid! Nad on astunud salajasse pruuni rüütliordusse. Nad tungivad kanalisatsiooni ja pingutavad rõngaslihast!" teatab Võsa sissejuhatuseks ning laulab: "Pederallalalaa, pederallalalaa!"

Tarmo, kelle kentsakas probleem tekkis "Omakohtu" saate rahvaküsitlusest, mille kohaselt 24% inimestest pooldas homoseksuaalseid abielusid, leiab, et homoseksuaalsus on sügavalt häiriv käitumine ning nendib tagasihoidlikult, et ta mõistab vaid lesbisid. "Kui 24% on poolt homoabieludele, siis tähendab et 24% on kogu süsteemi poolt!"

Siis ületas Peeter Võsa aga igasuguse hea maitse piiri, uurides mehelt: "Ma kuulsin, et pederastidel pidavat pruunid lapsed sündima, pruunid lapsed on maailmas ju täitsa olemas, tead sa sellest midagi?" Selle peale kohmetus isegi muidu otsekohese ja ropu ütlemisega intervjueeritav.

Vaata skandaalset videot!

Loe hiljem
Jaga
Kommentaarid