EMT Live nutitelefonirakendus on hea abimees peagi algava Jazzkaare kavaga tutvumiseks – saab vaadata artistide tutvustusi ning kuulata muusikat ja luua oma personaalne kava, kontrollida kontserdipaikade asukohti linnakaardil ning lisada endale meeldetuletusi, et olulisi sündmusi festivali kavas mitte unustada.

Just nüüd, nädal enne festivali algust, on hea võimalus töötada läbi Jazzkaare programm ning luua endale EMT Live äppi oma kava, sest järgmisel reedel, 19. aprillil algab 10 päeva kestev festival, ning nõnda ei jää ükski 60 Jazzkaare üle Eesti toimuvast kontserdist märkamata. Jazzkaare peaesienejad on soul-jazz talent Zara McFarlane Inglismaalt, Jaapani sarmikas klaverivirtuoos Hiromi, Ameerika uue põlvkonna staarvokalist Gregory Porter ja legendaarse helilooja-saksofonisti Charles Lloydi The New Quartet feat. Jason Moran, Reuben Rogers, Gregory Hutchinson. Lisaks on üle 40 aktsiooni linnaruumis, kus muusikud üllatavad vanalinnas, sadamas, lennujaamas, trammis ja mujalgi, nende hulgas on ka mõnusad lõunakontserdid džässi saatel.

EMT kliendid saavad sealtsamast osta ka kontserdipiletid. Piletiostuks ei ole vaja logida sisse kolmandatesse süsteemidesse ega kasutada pangalinki või ID kaardiga autentimist. Ostu sooritamine võtab aega vaid hetke ning maksimaalselt 3-4 näpuvajutust. Lisaks saavad EMT kliendid lisada piletiostu mobiiliarvele.

EMT Live on tasuta saadaval Google Play´s ja AppStore´is.

EMT on olnud kultuurivaldkonna suurtoetaja pikki aastaid ja panustanud nii suurematesse kui väiksematesse Eesti kultuurisündmustesse. Tänavu tunnustas Kultuuriministeerium EMT-d pikaajaliselt Eesti kultuuri toetamise eest aasta kultuurisõbra tiitliga.

Lisainfo:

Jazzkaare kodulehelt