Los Angelesest pärit Rival Sons loodi 2008. aastal. Aasta hiljem avaldas bänd digitaalselt oma kulu ja kirjadega albumi "Before the Fire", mis avaldati 2010. aasta alguses limiteeritud koguses ka CD kujul. Esikalbum äratas piisavalt tähelepanu ja band kutsuti soojendusartistiks Alice Cooperi ja Kid Rocki tuuridele. Silma jäädi ka plaadifirmale Erache Records, kes peatselt sõlmis bändiga plaadilepingu ja juunis 2011 avaldati album “Pressure & Time”. Albumi kujunduse tegi Storm Thorgerson, kes muuhulgas on kujundanud albumikaasi ka Led Zeppelinile ja vast üks tähelepanuväärsemaid töid on olnud Pink Floydi albumi "Dark Side of The Moon" kujundus. Albumi ilmumisele järgnes tuuritamised koos ansamblitega Judas Priest, Queensryche ja Evanescence.

Veebruaris 2012 asus ansambel Honey Pye stuudios Nashville'is salvestama uut albumit ning "Head Down" ilmus Earache Recordsi vahendusel 14. septembril 2012.

Tänavu jaanuaris alustas ansambel uue albumi salvestust koos produtsendiga Dave Cobb ning "Great Western Valkyrie" ilmus 6. juunil.

Piletid Rival Sonsi kontserdile hinnaga alates 24 EUR tulevad müügile Piletilevi müügipunktides ja Statoili teenindusjaamades üle Eesti neljapäeval, 24. juulil kell 10.00.

Loe hiljem
Jaga
Kommentaarid