Varasemalt on Summeri lavalaudadel esinenud Pet Shop Boys, Moby, Franz Ferdinand, Calvin Harris, Placebo, Mika, the Cardigans, Scissor Sisters, Manic Street Preachers, Bastille, Hurts, Alphaville jpt.

Festivali peakorraldaja Marje Hansar ütleb, et festival üllatab sel aastal oma fänne ja uusi külastajaid mitmete uuendustega: "Plaanis on panna püsti kaks uut lava ning avada mitu festivaliala, mis pakuvad lisaks kvaliteetsele muusikaelamusele ka muid naudinguid, näiteks on plaanis Tänavatoidu osa, kus pakutakse käsitööburgereid, väikeste pruulikodade poolt toodetud jooke ning muud kvaliteetset."

Alates 8. detsembrist 8. jaanuarini maksab iga festivalipäeva üksikpilet 12 eurot, 8. jaanuarist maksab päevapilet 15 eurot, festivalinädalal alates 4. juulist maksab üksikpilet 20 eurot. Päevapileti soodushind lastele/pensionäridele on alates 8. detsembrist 9 eurot, festivalinädalal alates 4. juulist on päevapileti hind lastele/pensionäridele 12 eurot. Passi hind on alates 8. detsembrist kuni 8. jaanuarini 29 eurot, festivalinädalal alates 4. juulist maksab pass 45 eurot.

Õllesummer Festivali päevapilet tagab sissepääsu Tallinna Lauluväljaku alale vabalt valitud päeval, festivalipass tagab sissepääsu Tallinna Lauluväljakul asuvale alale 6.-9. juulil. Festivaliala on avatud iga päev ajavahemikus 17.00 kuni 01.00.

Piletid on saadaval Piletilevi