Kadri Kõusaare perekond täienes 20. septembril teise lapse näol. Kadri ja Martin Browni peres kasvab juba poeg Maximilian, kes nüüd tähtsalt suure venna rolli täidab. Paari esimene poeg sündis 2014. aastal ning nüüd kahe aasta vanuselt on ta vanemaks vennaks pisikesele Sebastian Frederickile.

Lauljatar Hanna-Liina Võsa ja tema elukaaslane Christer Saaliste teatasid 29. septembril oma esiklapse sünnist. Paar tervitas siia ilma väikemeest, kellele pandi nimeks Otto Eliel.

Kanal 2 särav saatejuht Elo Mõttus-Leppik ja vandeadvokaat Indrek Leppik teatasid mullu rõõmsat uudist, et nende pere sai ühe liikme võrra rikkamaks. 14. novembril nägi ilmavalgust pisike poiss, kellele pandi nimeks Martin Indrek.

Toomas Hendrik ja Ieva Ilvese perre sündis 28. novembri varahommikul poeg, kellele andi nimeks Hans Hendrik. Nimel Hans on president Ilvese suguvõsas tähendus — tema vanaonu, ema kasuisa vend Hans Rebane oli 1927.-28. aastal Eesti Vabariigi välisminister.

Laulja Liisi Koikson ja tema rootslasest elukaaslane Christian Harrysson said möödunud aastalõpul tütrekese vanemateks. Ajakirja Anne & Still andmete kohaselt on nüüd väike piiga saanud endale ka lihtsa ja ilusa nime — Ella.

Detsembri lõpus rõõmustas menusarja “Padjaklubi” fänne uudis, et sarjast Mariana tuntud Katariina Ratasepa pere sai pisipoja näol lisa. Kuna perekond ootas, et sünnib tütarlaps, polnud toona neil ühtki nimevarianti veel välja käia, ent paar nädalat hiljem sai mure lahendatud. “Värske inimene sai lõpuks ametikult nime. Ja kaks poega on ikka tõesti märksa rohkem kui üks poeg — Joonas ja Rudolf Mattias,” teatas Katariina sotsiaalmeedia vahendusel, et teise poja nimeks sai Joonas.

Ekspeaminister Taavi Rõivase jaoks võis lõppenud aasta töises plaanis pisut pitsitav olla, kuid eraelus saatsid teda ainult positiivsed sündmused. 29. detsembril nägi ilmavalgust tema ja lauljatar Luisa Värgi poeg, kes sai endale nimeks Herman.

6. jaanuari hommikul, sai dirigent Veronika Portsmuthi ja elukaaslase Ants Lusti pere lisa pisikese noormehe näol. Paar mõtles ja otsis õiget nime pikalt, ent lõpuks jõuti konsensuseni ja poja nimeks sai — Leif Erik Johann Lusti.

Näitlejapaari Saara Kadaku ja Märt Piusi 25. märtsil sündinud tütreke on saanud endale kauni nime Susanna, mille vanemad koos välja valisid ja mis klapib peale kõige muu ka suurepäraselt ema nimega.

Eurovisionil Eestit esindanud Koit Toome ja tema jumestuskunstnikust elukaaslane Kaia Triisa, kes 15. aprillil tõi ilmale nende teise lapse, panid pojale nimeks Richard!

Eesti haridus- ja teadusminister Mailis Reps sai 7. mail kuuendat korda emaks. Tema ja lätlasest vandeadvokaadi Agris Repšsi perre sündis pisitütar Charlotte

Moelooja Liisi Eesmaa sai 7. mail esimest korda emaks. Liisi ja tema elukaaslane Madis Ligema said möödunud nädalal pisipoja vanemateks ning Eesmaa jagas rõõmsat uudist ka suhtlusvõrgustikus Instagram.

Ilusat emadepäeva kõigile emadele!

Loe hiljem
Jaga
Kommentaarid