"See on meie traditsiooniline iga-aastane tuur, kus oleme laval Margus Kappeliga, aga sellel aastal oleme triona, sest meiega liitus Madis Arvisto. Nagu igal aastal, on meie repertuaar rajatud romantilistele ja väga intiimsetele lauludele, mis annab inimesele võimaluse nautida kvaliteetaega oma kaaslasega," räägib Dave Benton. "Ma tahan, et iga aasta erineks millegagi eelmistest, et mitte laulda aastast aastasse samu laule. Sellisel juhul publik tüdineks üsna kiiresti. Tõeline väljakutse on leida just need õiged laulud. Me teeme selles osas Marguse ja Madisega väga tihedalt koostööd. Loomulikult ei puudu kavast kunagi laulud, mida kuulajad meilt eeldavad, aga iga aasta toome juurde ka midagi uut ja erilist."

Teisipäeval, 1. augustil toimub kontsert Vihula mõisa aias, kolmapäeval, 2. augustil Tallinn, Jaani kirikus, neljapäeval 3. augustil, Anija mõisa aias, reedel 4. augustil Kernu mõisa aias, pühapäeval 6. augustil Pärnus, Ammende Villa aias, kolmapäeval, 9. augustil Kuressaare, Arensburgi Hotelli terrassil ja reedel, 11. augustil, Tartumaal, Luke mõisa aias. Kõigis neis paigus on kontserdi algusajaks kell 19.00.

Dave Benton lisab, et kontserdikohtade valiku usaldab ta kontserdikorraldajate hooleks ja need on valitud vastavalt kontserdi stiilile. Põhilisteks on nendeks Eesti mõisad, sest need annavad suurepärase romantilise atmosfääri õhtule. Esimene kontsert saab toimuma Vihula mõisas.

"Vihulaga on nii, et seal on edu alati tagatud. Seal on alati meeldiv tagasi olla, tänu inimestele, kes seal on, ja mõis ise on võrratult ilus. Näen seal alati armunuid paare ja see on väga romantiline, sest on näha, et koht ja inimesed on õigel hetkel kokku saanud, ja kuulajad naudivad õhtut," jutustab muusik.

Pileteid kontserdile "Parimad laulud" hinnaga 12-20 eurot saab Piletilevist.