Mida tänapäeva Eesti mees mõtleb ja tunneb? Kes üldse on mees? Millal meheks saadakse? Kas oled mees, kellele võib loota, või oled veel poiss? Milline on isa ja abikaasa roll? Mis teeb mehest tõelise mehe? Millised on meeste läbipõlemishirmud ja ootused naisele? Kui tihti üks tavaline eesti mees nendele asjadele üldse mõtleb?

Just nendele küsimustele on otsinud vastuseid enda elukogemusele toetudes maailmarändur ja endine profikorvpallur Jesper Parve. Need on ka küsimused, mis saavad põhjalikult lahatud Jesperi uues ja erakordselt otsekoheses raamatus „Mees. Otse ja ausalt“.

"Olen enamiku ajast oma elus ajanud taga midagi, millele ei osanud pikka aega anda ei seletust ega nime. Vanusega on tulnud mõistmine, et see, mida olen taga ajanud, on vabadus. Vabadus kõikidest jamadest, mis meid seovad kätest ja jalust ning mis meile mitte midagi tegelikult ei anna. Mis muudavad meie igapäevaelu rutiiniks. Ma arvan, et paljud mehed nõustuvad minuga. Ent selleks, et oma elus vabadust saavutada, peab sul olema munasid. Suuri munasid, et eksida, sest kogemused tulevad tihti vaid sel teel," kirjutab Jesper oma uues raamatus, kus ta jagab lugejaga kohati lausa pööraseid ja samas hinge minevaid seiku enda elust.

Jesper Parve raamatu "Mees. Otse ja ausalt" esmaesitlus toimub juba sel laupäeval 21. oktoobril kell 13 Tallinna Solarise Apollos. Lisaks toimuvad esitlused 25. oktoobril kell 18 Tartu Kaubamaja Apollos ja 27. oktoobril kell 18 Rakvere Kroonikeskuse aatriumis.