Ilmar Taska kaksikud said nimed!

Augusti alguses kaksikute vanemateks saanud filmi- ja kirjamees Ilmar Taska (65) ja tema teletöötajast armastatu Hille Karm (50) on pisipojale ja -tütrele nimed välja nuputanud. Et kumbki osapool end tulevikus kehvasti ei tunneks, on nimed ideaalses harmoonias ja koguni võrdse tähtedearvuga.
„Mõtlesime, et nimed peavad sobima, ei saa nii, et ühel oleks see pikk ning teisel lühike. Nii saigi poisist Leo Peter ja tüdrukust Lea Petra. Pet-algus on ühine ja nii võime neid mõlemaid tulevikus, kui kiire on, kutsuda ühiselt Petsideks,“ sõnab Taska ja viskab talle omase huumoriga, et pet tähendab inglise keeles lemmiklooma. Ilmari sõnul on nimesarnasus ka temal ja ta õel Marjel: „Ja selle sarnasuse üle oleme me tänini rõõmsad!”
Kaksikute elu-olu kirjeldades jagub isal vaid häid sõnu! „Käisime lastega just arsti juures. Kõik näitajad olid väga head – nad on kaalus kenasti juurde võtnud, vereproovid on korras.“
Hämmastaval kombel ei kurda Ilmar ka magamata ööde üle. „Tuleb lihtsalt arvestada uue elustiiliga, et see on 24/7. Hetkel ei ole meil öö- ega päevatunde, vaid kulgemine. Tunnid on ümmargused, toredad ja võrdsed, veerevad nagu kartulid.“
Taska-Karmi peres on lastega toimetamine jagatud. Kui Hille on öövalves, valvab Ilmar lapsi päeval – ja vastupidi. Samuti proovivad nad korraldada nõnda, et põnnid üheaegselt sööksid ja magaksid. „Kõik on väga tore ja Hille on väga tubli olnud. Ta on igati taastunud ja terve,“ kiidab Ilmar kaasat.

Loe hiljem
Jaga
Kommentaarid