Uhke Volvo 940, mis olla toodetud "Sangarite" ühe peategelase Ralfi vanaisa tööandja tehases, on ajahambale hästi vastu pidanud. "Väga heas seisukorras, veermik vaikne, mootor töötab ilusti, salong puhas ja korras, läbisõit õige," seisab kuulutuses.

Kuulsa auto eest peab soovi korral välja käima 4850 eurot ja ostuga antakse kaasa ka suusakott! Vaata kuulutust SIIT!

2017. aasta algul linastunud “Sangarid" on komöödia, mis räägib loo kolmest Eesti poisist, kes põgenevad Eestist Soome kaudu Rootsi, et vabas maailmas läbi lüüa ja elada unistuste elu. Sõbrad võetakse vastu kui tõelised kangelased, kes murdsid läbi raudse eesriide. Kui aga meediakära vaibub, avastavad meie sangarid, et neist on saanud tavalised tülikad sisserändajad. Äraelamiseks tuleb hakata tegema midagi nii nõmedat nagu – töö! Poisid pole siiski loomult allaandjad ja üritavad uute pööraste plaanidegai läänemaailmas läbi lüüa. See aga ei tõota head…

Peaosades on Märt Pius, Karl-Andreas Kalmet ja Veiko Porkanen. Filmis astuvad üles veel Henrik Kalmet, Ott Sepp, Marika Barabanštšikova, Tõnu Kark, Andres Dvinjaninov, Esko Salminen, Aarne "Aake" Kalliala ja paljud teised. Tegemist oli möödunud aasta vaadatuima kodumaise filmiga, mida käis kinos vaatamas üle 85 000 vaataja.

Loe hiljem
Jaga
Kommentaarid