Kohtudokumentidest selgub, et Donalt Trumpiga vahekorras olnud pornostaar Stormy Danielsi advokaadi Michael Avenatti eestlannast elukaaslane Mareli Miniutti oli juba pea aasta raha üle vaielnud, lõpuks tungis mees naisele kallale.

24-aastane Mareli Miniutti on Los Angeleses elav Eesti päritolu näitlejanna, kes oli endi sõnul Avenattiga suhtes umbes aasta. Esmaspäeval pandi mehele peale lähenemiskeeld.

"Ma olen täiesti süütu ja ootan, et kõik asitõendid avalikkuse ette jõuaksid. Videosalvestised, sotsiaalmeediapostitused ja kõik muu. Ma ei ole mitte midagi valesti teinud ja kindlasti ei ole ma sooritanud kuritegu," sõnas Avenatti.

Kohtudokumentidest selgub, et tüli paari vahel sai alguse 13. novembril paari magamistoas – põhjuseks raha.

47-aastane Avenatti oli Miniuttile sõnanud, et naine on "tänamatu" ja üks "kuradi libu"."

Miniutti läks seejärel teise magamistuppa, mees tuli talle ähvardavalt järgi ja lõi teda patjadega näkku. "Ära ole tänamatu. Sa ei saa minu majas täna magada," olla mees talle siis kostnud.

Avenatti haaras naise randmest ja üritas ta voodist välja tõmmata. Kui Miniutti üritas sõbrale telefoniga sõnumit saata, olla mees selle tema käest ära tõmmanud ja karjunud "see on minu telefon!" ja selle endale taskusse pannud.

"Ta oli pidevalt mulle hästi lähedal, ma kartsin enda turvalisuse pärast," kirjutas naine oma tunnistuses.

Kui Miniutti üritas aknale minna ja appi karjuda, haaras mees ta käe, lohistas ta voodist välja koridori. Naine sai enda sõnul selle käigus mitmeid kriimustusi.

Seejärel helistas Miniutti naabri uksekella, Avenatti tõmbas naise tagasi korterisse. Seejärel blokeeris mees ukse ja ei lubanud naisel lahkuda.

Naine jooksis tagasi tuppa, jõudis vaevalt püksid jalga panna, seejärel suundus ta koridori ja lifti poole. Mees jooksis naisele järgi ja läks samuti lifti.

"Ära tee seda, Mareli, ära kaasa siia teisi inimesi," oli mees liftis eestlannalt palunud.

Seejärel rääkis Miniutti maja turvatöötajaga ja kutsus endale sõbra järgi. Järgmisel päeval läks ta korterisse enda asju ära tooma, ka Avenatti tuli hetkeks korterisse. Mees lahkus pärast seda, kui Miniutti ütles talle, et majas on ka politsei.

Politsei andis naisele teada, et mees on vahistatud.

Avenatti advokaadid saatsid Los Angelese politseile kirja, kus rääksid eradetektiivide püüdlustest maja töötajatega juhtunist rääkida ja turvakaamerate salvestusi vaadata.

Avenatti advokaadid kinnitavad, et üks asitõend ei viita mehe vägivaldsusele. Majas on mitmeid turvakaameraid ja mehe kaitsjate sõnul ei ole mitte ühelgi salvestusel näha, et Anevatti oleks naise vastu jõudu kasutanud.

Politselie saadetud videotes ei olnud lindistust saatuslikust ööst, kuid advokaadid väidavad, et ülejäänud lindistused tõestavad seda, et mees käitus naise seltskonnas lugupidavalt.

Samuti kinnitavad mehe advokaadid, et mitte ükski majas töötanud inimene ei näinud mehe vägivaldset käitumist.

Miniutti advokaat Michael Bachner sõnas ABC uudistele, et naine ei tagane enda tunnistusest.

"Avenatti poolt kogutud tõendid, mille mees politseile saatsid, on kättemaks, tegelike asitõenditega vastuolus ja ei vääri pikemat vastust."

Miniutti kirjutas enda tunnistuses, et kardab mehe poolset ahistamist 13. novembril juhtunu avalikkuse toomise eest. Naise sõnul on Avenatti verbaalselt vägivaldne mees, kes on takistanud tema püüdlusi väljaspool Hollywoodi tööd leida.

Ajutine lähenemiskeeld, mille aluseks on fotod Miniutti vigastustest, kehtib kuni 10. detsembril toimuva istungini. Kohus lükkas samuti tagasi palve asja kinniste uste taga arutada.

Mees vannub kindlalt, et ei ole kunagi ühegi naise vastu vägivalda kasutanud. Veel ei ole talle ametlikku süüdistust esitatud, kuna politsei ei ole prokurörile uurimist üle andnud.

Paar on olnud suhtes alates 2017. aasta oktoobrist, nad kolisid kokku jaanuaris. Suhe sai lõpu saatuslikul ööl.

Avenatti praegune seaduslik abikaasa ja endine abikaasa on mõlemad teinud avaliku avalduse, et mees ei ole mitte kunagi vägivaldne olnud.

Loe hiljem
Jaga
Kommentaarid