“Naabriplika” järgmine hooaeg saab olema lühem kui eelmised – kuulu järgi plaanitakse toota vaid kolm episoodi.

“Naabriplika” produtsent Martin Algus ei osanud Eesti Meedia otsust sarja tootmine lõpetada täpselt seletada. “Meie ei ole kanaliga sellest isegi rääkinud,” ütles Algus Diktorile. “Saime lihtsalt kanalilt sellise teate ja täpseid põhjuseid ei oska kommenteerida”.

Kanal 2 käivitab uue telehooaja juba 21. jaanuarist, tuues argipäeviti eetrisse igaõhtuse pooleteise tunni pikkuse meelelahutusliku otsesaate "Õhtu!", mida hakkab vedama praeguse hommikuprogrammi "Hommik!" meeskond.

Eesti Meedia telekanalite juhi Rait Killandi sõnul tõestas "Hommiku!" meeskond end kiirelt äärmiselt säravate tegijatena ning paljude televaatajate soovil saab alates jaanuari keskpaigast neid esmaspäevast reedeni näha igal õhtul kell 20 eetrisse minevas uues otsesaates "Õhtu!".

Uut live programmi juhivad Piret Laos, Robert Rool ja Jüri Butšakov, lisaks tugevdab Kanal 2 saate kaadritaguseid jõude, et saatele veelgi hoogsust lisada. "Uue telehooaja programmi kujundamisel oleme arvestanud televaatajate ootusi. Koos kell 18.30 eetrisse mineva uudistemagasiniga "Reporter" hakkame pakkuma argipäeviti igal õhtul telesõpradele järjest kolm tundi otseprogrammi, mis on Eesti telemaastikul erakordne. Just otse-eeter oma realistlikkuse ja ettearvamatusega pakub televaatajatele parimat meelelahutust," rääkis Killandi.

Tema sõnul jäävad uuel telehooajal ekraanile ka kõik teised populaarsed Kanal 2 omasaated, nende hulgas kindlasti armastatud "Pilvede all", "Roaldi nädal", "Kodutunne", "Radar", „Tuuli aasta“ ja teised. Lisaks on oodata värskeid üllatusi. Hommikuti on võimalik televaatajatel jälgida saate „Õhtu!“ kordust.

„Õhtune saateaeg vahetult pärast "Reporterit" annab võrreldes hommikuga võimaluse jõuda märgatavalt suurema auditooriumini, seega on ka vastutus suurem. Saame lubada, et jätkame senise hooga ja pakume televaatajatele parimat meelelahutust," lubas Jüri Butšakov.

Loe hiljem
Jaga
Kommentaarid