„Meile on kirjutanud palju inimesi, kes tahavad näosaates osaleda, kuid seni oli formaat piiratud vaid tuntud inimestega. Sellel sügisel tahame anda kõikidele andekatel inimestel võimaluse oma oskusi näidata ja tuntuks saada. „Su nägu kõlab varsti tuttavalt“ annab Eestile kindlasti juurde kümmekond uut ägedat artisti, kes veel aastaid meid oma etteastetega vaimustavad,“ ütles TV3 programmijuht Raimo Kummer.

Saatesse pääsenud osalistel tuleb iga nädal jäljendada kuulsaid artiste, kuid seekord on lisaks aule ja kuulsusele mängus ka 10 000 eurone auhind, mille võitmiseks tuleb osalistel leida tee publiku südamesse. Esimese artisti ja loo saab iga osaline valida ise, edasipääsemisel tuleb järgmiste lugude valimisel kasutada juba loosinuppu. Nädalast nädalasse televaatajaid vaimustades jõuab kaheksa osalist finaali, kus võitja otsustavad televaatajad telefonihääletuse teel.

„Saatesse on oodatud kõik inimesed, kes tunnevad, et oskavad järgi teha või ägedalt parodeerida mõnd tuntud artisti. Osalistel on laulu- ja tantsuoskuste lihvimisel ning grimmis abiks sama meeskond, kes on 7. hooaega aidanud näosaate osalisi,“ ütles SNKT produtsent Kaupo Karelson.

Saates osalemiseks tuleb täita ankeet TV3 kodulehel: https://tv3.ee/saade/su-nagu-kolab-varsti-tuttavalt/

Peaprodutsent Kaupo Karelson selgitas Õhtulehele, et selline idee tuli hoopis välismaalt."Sellist versiooni näosaatest on Hispaanias tehtud originaalformaadi loojate poolt. Sealt tuligi idee."

Ka uusi parodeeritavaid artiste tuleb Karelsoni sõnul juurde. Ent võib juhtuda sedagi, et tuleb kehastada siiski mõnda juba varem näosaates nähtud artisti. „Loomulikult on eesmärk teha seda paremini kui varem,” sõnab ta.