"See tunne häiris mind tükk aega, et kellelgi on võim sind totaalselt ära kustutada niiviisi, nagu poleks kunagi olemaski olnud, aga samas jõudsin ma järeldusele, et mulle meeldib pildistada, pildi peal olla ja jagada ägedaid emotsioone ja kogemusi," arutles ta pildi pealkirjas, millel helesinise maja taustal poseerib.

"Selle tõttu on mind piisvalt narritud ja edevaks kutsutud, aga ma leian, et kui sa teed midagi, mida sa päriselt naudid ja otsustad jagada teistega, ei ole see negatiivne edevus, vaid panus ka teiste siniste esmaspäevade paremaks muutmisse ja lihtsalt positiivse emotsiooni jagamine," lisab ta ning toonitab, et otsustas mitte pille kotti pakkida nende fännide auks, kes tema kontolt positiivset energiat ammutavad.

View this post on Instagram

Monday Blues! Võtsin pärast sotsiaalmeedia kaaperdamist korraks sotsmeediast aja maha ja proovisin keskenduda kõigele muule.. See tunne häiris mind tükk aega, et kellelgi on võim sind totaalselt ära kustutada niiviisi nagu poleks kunagi olemaski olnud...aga samas jõudsin ma järeldusele, et mulle meeldib pildistada, pildi peal olla ja jagada ägedaid emotsioone ja kogemusi. Selletõttu on mind piisvalt narritud ja edevaks kutsutud, aga ma leian, et kui sa teed midagi, mida sa päriselt naudid ja otsustad jagada teistega, ei ole see negatiivne edevus vaid panus ka teiste siniste esmaspäevade paremaks muutmisse ja lihtsalt positiivse emotsiooni jagamine. Kellele ei meeldi mina, nende arust on iga minu liigutus negatiivne, aga ma tean, et on ka neid, kes saavad siit kontolt positiivset laengut ja ma otsustasin, et ei paki pille kotti vaid näitan just rohkem Londoni elu ja jagan oma kogemusi trenni ja toitumise ja enesetundega. Siia lõppu küsiks hoopis... mida te arvate, millist elu need inimesed seal akende taga elavad? Ma arvan, et meed on ühed vinged inimesed, kes oma majad värviliseks teevad... Samas kui närvis nad turistide peale on, et nad nende maja ees pilte teevad 🤯🙄 ohsedsdilemmat #sealolijärts Roosa majaga ei saanud pilti, sest suunamudijad mudisid nii kõvasti suunda, et löögile polnud võimalik saada 🤕😂 storys rohkem pilte :) #portobellomarket #portobello #londonbylondoners #londonblogger

A post shared by Madli Vilsar (@madlivilsar) on