Kohale saabus Eesti eri vanustes moe-ja iluhuvilisi naisi. Publiku võimsaks ülesergutajaks sai vaatamata tuulele ja väiksele vihmale, moelooja Perit Muuga kollektsioonid, mis sobiksid kaunistama isegi Milaano ja Pariisi moelavasid. Periti käekirjas on julgust, müstilisust ja isikupära.

Modellide stilistika ja meikide eest hoolitses Royal Beauty Club. Kaunid soengud sündisid Kalynna Studio professionaalide poolt. Lavale toodi maailma kõige värskemad meigimoed. 2020/2021 meigis domineerivad kommivärvid – roosad, lillad, sinised, rohelised ja julged jooned. Etendusel ülesastunud modellide värvilised trendikad "rebase silmad" mõjusid muinasjutuliselt ning naiselikult.

Ehtetrendides on jätkuvalt moes suured ehted, värvid, kivid, mis rõhutavad naiste isikupära. Eesti käsitööpuitehte disainer Katta Grüner esitles Perit Muuga moeshow`l esmakordselt oma ehteid. Puitehted on sajaprotsendiliselt (100%) Eesti puidust valmistatud Läänemaal West Tree talus. Iga ehe on unikaalne ja teist täpselt samasugust ei leidu.

Soengumoes 2020/2021 valitseb kergus, õhulisus, naiselikkus. Juustes kerged lained, juuksetoonid loomulikumad ning jõulisemad ja suuremad krunnid. Krunnid, mis toovad silmade ette mõisa- ja lossipreilide uhked ballimõtted, olles siiski kergemad, lohakamad, isikupärasemad.

Lisaks loositi välja suured auhinnad Kroonikalt, Glanz&Glamuurilt, Freixenetilt, Privelt, Linnamäe Lihatööstuselt, vegantooteid, Paradise Finest Foodilt, Perit Muuga kaubamärgi poolt.

Varblase terrassi kaunistas Balloonilinn, Freixent baar diskoga ja Glanz&Glamuuri Glamuuributiik.

Õhtu oli täis ilu ja moodi, mida kaunid naised enesega kohale tõid. Säravad külalised olid saabunud otsekui elegantse moepealinna Milano ürituselt. Sügishooaja avaüritus tõi kokku üle 80 naise ning pidumeeleolu kestis öötundideni.

Loe hiljem
Jaga
Kommentaarid