Sarja uus hooaeg tuleb erakordselt põnev, sest vaatajatele läbi erinevate tulepoovide juba tuttavaks saanud parimad nõiad, maagid, šamaanid ja selgeltnägijad hakkavad nüüd endile väärikat järelkasvu otsima. Saatejuht Eve Kallaste sõnul annavad kogenud õpetajad Eestimaa inimeste kummalisi, müstilisi, aga ka traagilisi lugusid lahti harutades innukatele algajatele edasi nende endi erilisi oskusi ja maagilisi saladusi.

„Eesti selgeltnägijate“ tuleproovi uuel hooajal osalevatest tuntud tegijatest on väljakutseks valmis näiteks Anzori, Evald, Geit, Ervin, hing Fekeli jpt. Kõik ülesanded, mis lahendamist nõuavad, võetakse ette koos õpilastega, kelle seas on tähti, mis löövad särama eredalt ja võimsalt.

„Läbi erinevate saadete jälgime, kuidas värsked nõiaõpilased juhendajate käe all kummalisi sündmusi lahti harutades end üha uuesti ja uuesti proovile panevad. Kuni selgub üks - see, kelle andekus ja sihikindlus on nii muljetavaldavad, et ta võib algava hooaja lõpusaates end seniste võtjatega võrdsena tunda,“ selgitab Eve Kallaste, kinnitades veelkord, et hooaeg tuleb väga põnev ja ootamatute pööretega.

Tutvu osalistega SIIT!