Lauljatari sõbranna käis Epp Kärsini koolitusel ja jagas saadud teadmisi ka teistele. "Kui mehel vapsjee kosmosesse viskab, tuleb ta vahepeal maha rahustada. Silitada kõhu või reite pealt," õpetas lauljanna meeleolukalt.

Saatest "Su nägu kõlab tuttavalt" tuntuks saanud Hanna Martinson proovis pärast gümnaasiumi lõpetamist 2012. aastal sisse saada lavakunstikooli ning lõpuks saigi. Kuid õige pea sai ta aru, et lavakas õppimine on tema jaoks liiga raske.

Martinson meenutas podcast'is "Täitsa pekkis", et kevadistest katsetest sai ta mängleva kergusega läbi, kuid suvist "sõela" läbides tekkis probleem tema välimusega. Nimelt oli näitlejahakatis lasknud endale panna gümnaasiumi lõpuaktuseks pikad kunstripsmed. "See on ebasobilik näitlejale, kes peab moonduma erinevateks karakteriteks, aga ma ei mõelnud selle peale," tunnistas Hanna.

Enne viimast katsetepäeva paluti Martinsonil need eemaldada. Saaremaa neiu leidis ühe Tallinna ripsmetehniku, kellel oli vaba aeg täpselt tund aega enne katsete algust, ent teadmata asjaoludel ei ilmunud ilutegija lihtsalt kohale.

Lõpuks lõikas näitlejahakatis ripsmed endal ära ja sai kooli sisse. Kuid tema õppetöö kestis vaid pool aastat. Enda sõnul ei suutnud ta lavakas enam püsida, sest õppetöö maht ja koduigatsus kasvasid üle pea. "Ma pole kunagi olnud nii õnnetu kui sellel poolaastal."