"Ma ei karda öelda, et olen alati väikestviisi Eurovisioni fänn olnud. Olen seda alati vaadanud," rääkis Päevakoer Raadio 2 hommikuprogrammis. "Lapsest saati mäletan, et kui oli Eurovision, siis oli see nagu jaanipäev. Ma teadsin, et saab olla kaua üleval ja ei pea vara magama minema, sest hääletamine kestis pikalt."

"Kui kuulsid seda kuldset lauset "Good evening, Europe", siis teadsid, et midagi väga tähtsat on alanud," rääkis ta.

5miinuse liikmed käisid möödunud aasta septembris Andrei Zevakini taskuhäälingus, kus rääkisid kõige veidramatest kokkupuudetest fännidega.

Estoni Kohver meenutas siis Päevakoera endaga juhtunud intsidenti. "Sul kraabiti vist selg ära kuskil?" küsis ta.

"See oli vist täiesti (bänditegemise toim) alguses. Mingi idikas piff tuli. Viimase laulu "Võsu hommik" ajal on meil alati inimesed laval, siis mingisugune... tütarlaps on palju öeldud... mingi eit tõmbas küüntega selja peale paksud vorbid. Ma viskasin ta minema lavalt, sest see oli valus. Siis ta kuskilt hiilis lavale tagasi ja tõmbas uuesti tekitatud vorpidele triibud," kirjeldas Päevakoer.

Räppari sõnul on füüsilised haavad tänaseks paranenud, kuid intsident on tal veel selgelt meeles.

Lancelot lisas, et ka temale tuldi küüntega kallale. Pühjajärvel toimunud esinemise ajal kraapis üks fännidest küünega tema parema käe katki. Arm on käel ikka veel alles.

"See juhtus kaks, kaks-pool aastat tagasi. Ma andsin fännidele patsu, üks tüdruk haaras käest kinni ja tõmbas küünega käe puruks," rääkis Lancelot.

Estoni Kohvril midagi nii hullu pole juhtunud, küll aga jäi ta ühe esinemise ajal prillidest ilma.