„Ta sõna otseses mõttes astus üksinda tundmatusse ja mõistetamatusse maailma. Vanemaid 1. septembril kooli väravast kaugemale ei lastud ja meil Mardi­ga jäi ­ainult üle palvetada, et keegi ta ometi oma hoole alla võtab ja õigesse kohta juhatab,” meenutab Riina Kaljurand Kroonikale tütre rasket esimest koolipäeva.

Ka Mart Mardisalu tunnistab, et viimane aasta on pere covid-olukorra ja reisipiirangute tõttu olnud rohkem lahus kui koos: "Sügisel, kui maailm lukku pandi, ei saanud ma pikka aega üldse pere juures käia ja ju harjusime sellise permanentse ekraani kaudu elamisega ära.” Et selline perest eemal olek ja kaugsuhe pole aga pikas perspektiivis jätkusuutlik, mõistsid nii Mart kui Riina. „Oma kogemusest võin öelda, et lähedus kaob, kui kaob ühine argipäev,” tõdes naine nukralt.

Kuidas suudeti pikast lahusolekust tekkinud mõõn ületada, kas tütar Anna on viimaks kohanenud ning millises uhkes rajoonis Riina ja Mardi kodu Tbilisis, Gruusias asub? Sellest loe lähemalt: "INTERVJUU | TV3-st taanduv Mart Mardisalu pihib: pidin terviku säilimise nimel ohvreid tooma"