"Tegin emale üllatuseks video, kuhu olin kõigi lähedaste tervitused kokku kogunud. See pani ema ikka korralikult pisardama," meenutab Keili. "Teiste seas ütlesid oma soovid emale edasi ka bändi 5Miinust liikmed."

Keili ema Annely.

Omaette "ooper" oli lillekimbu ja tordiga, mida polnud Rhodosel koroona­piirangute tõttu lihtne kiiresti hankida. "Torti ajasime taga kaks päeva ja maitsmiseni ei jõudnudki, sest siis, kui ema oli tordilt küünlad puhunud ja hakkas seda paremini teise kätte võtma, kukkus tort plärts maha ja muutus söögikõlbmatuks," naerab Keili.

Kinkide seas olid veel Tanel Veenre siidkleit ja kõrvarõngad ning mälestuseks tegi Keili erilisest päevast koduvideo. "Tean, kui väga mu ema peab asjadest olulisemaks emotsioone, ning ta ütles mitu korda päeva jooksul, et see oli tema parim viis juubelit tähistada, mis on mulle suur kompliment!"

Keili pole üksnes pärinud emalt kaunist välimust, neil on ka sarnane stiili­tunnetus: "Kui hakkasime minema pidulikule õhtusöögile, väljusime emaga hotellist mõlemad sinises kleidis, mida me polnud varem kokku leppinud. Nagu ema, nõnda tütar – see ütlus pädeb meie puhul sada protsenti!"