Laulja otsustas üksi kolida, kuna tundis, et on muutuste aeg. "Märkasin, et minu elust hakkasid ükshaaval kaduma toksilised inimesed, kellega ma kuidagi ei klapi," tunnistab ta, et tema jaoks oli naljakas, kui elu viskas järjest sellised inimesed tema teele. "Olin sunnitud eemalduma. Seetõttu pidin ka elukohta vahetama ja mul polnud muud valikut kui praegu üürida."

Noor lauljatar Merilin Mälk (20) otsustas aprilli alguses ise avalikustada, et poolteist aastat kestnud suhe youtuber Andrei Zevakiniga (24) on saanud ootamatu lõpu.

"Jah, mina ja Andrei oleme lahus. I guess me mõlemad tahtsime teha oma asja, kõik on chill," teatas lauljatar Merilin Mälk Instagrami story's ja lisas, et rohkem ta sellel teemal ei peatu.

Noorte suhe sai avalikuks Eesti Laul 2020 konkursi ajal. Andrei tegi Eesti Laulu eel taskuhäälinguid, kuhu kutsus kõik lauluvõistlusel osalevad artistid. Esimeseks külaliseks oli Merilin Mälk. Noored jäid edasi suhtlema ning nii nende armuleek seal ka alguse sai. Oma suhet teiste eest nad väga ei varjanud. SkyPlusi otse-eetris pandi Zevakinit tanki ehk samal ajal tuli uudis, et nad on Meriliniga suhtes.