Üks liige, Katrin Siska jagas Instagramis ühispilti, kus on peal tema, Piret Järvis-Milder ning Lenna Kuurmaa. Kõik naised on sarnaselt riides, kandes valget pluusi, siniseid teksaseid ja saapaid. Lenna valik langes musta värvi saabastele, kui Katrin ja Piret valisid valged.

"Me kolmekesi tuleme, Präänikutemaalt. Meil jalas püksid magusad, kuub on magus ka!" kirjutas Siska sinna juurde.

Juba pikalt comebackist rääkinud Vanilla Ninja avaldas enda Instagrami lehel esimese info verivärske singli ilmumise kohta. Lugu nimega "Gotta Get It Right" peaks ilmuma juba 18. juunil ning bändiliikmed on väga elevil.
"Me oleme nii õnnelikud seda kirjutades - meie esimene comeback-singel "Gotta Get It Right" ilmub 18. juunil. Oleks alahinnatud öelda, et oleme lihtsalt põnevil, sest tee meie uue albumi lõpetamiseni on olnud künklik. Alates koroonaolukorrast, mis on salvestamisprotsessi teinud üsna väljakutsuvaks," on kirjas Vanilla Ninja ametlikul Instagrami lehel. Nad lisavad, et pidid väga palju töötama distantsilt nii Eesti kui Saksamaa vahet.

Niisamuti kujunes neile raskuseks ka olukord, kus nii mõnigi bändiliige tõi 2020. aastal ilmale lapse. Muu hulgas on nad ka õnnelikud, et lisaks singlile ilmub neil ka uus muusikavideo. "See oli väga vinge tulla mai algul taas kokku Berliini, et filmida uus muusikavideo ja olla taas kõigiga koos," kirjutavad nad.