Käesoleval aastal toimus heategevuslik õhtusöök presidendiga juba kümnendat korda. Fondi patroon märkis oma kõnes, et meie sõdurite vastutustunne üksteise, meie rahva ja liitlaste ees on viimasel 26-aastal Eesti Kaitseväelasi välismissioonidele viinud.

“Samalaadset vastutust kanname ka ühiskonnana. Me ei jäta ühtegi oma sõdurit lahinguväljale, ühtegi veteranide lähedast oma muredega üksi. Tagades riigi veteranipoliitikaga neile vigasaamise korral vajaliku ravi ja toetuse. Tagades langemise korral toe lähedastele. Kogudes heategevusega raha veteranide taastusravi võimaluste arendamiseks ning langenute ja vigasaanute laste haridustee toetamiseks,” ütles president Kersti Kaljulaid.

Carolin Illenzeeri Fondi korraldatud heategevusliku õhtusöögiga kogub Carolin Illenzeeri Fond raha raskelt vigastatud või teenistuses langenud kaitseväelaste laste haridustee ning huvitegevuse toetamiseks. Selleks toimus õhtusöögil ka traditsiooniline kunstioksjon, mille teosed oli tänavu välja pannud unikaalne kunstikeskkond Tallinn Art Space galerii. Oma loominguga olid väljas tunnustatud kunstnikud — Jüri Arrak, August Künnapu, Jaak Visnap, Navitrolla, Kadri Alesmaa. Oksjon läks väga tuliseks ning kogus rekordilised 14 300 eurot.

Sündmusel esinesid Tanel Padar, Inga Tislar, Luisa Värk tütre Miina Rihnnaga ja Kaitseväe orkestri jazzbänd Teet Raiki juhendamisel. Õhtujuht oli Andres Torm.

Oma kohalolekuga austasid fondi sündmust Kaitseväe juhataja kindralleitnant Martin Herem, tervise- ja tööminister Tanel Kiik, sotsiaalkaitseminister Signe Riisalo, justiitsminister Maris Lauri, endised peaministrid Siim Kallas ja Taavi Rõivas ning paljud teised poliitikud, ettevõtluse esindajad ja kultuuritegelased.