Tarantino jagas lugu Brian Koppelmani juhitud taskuringhäälingusaates "The Moment". Intervjuus tuli juttu Quentini emast, kes poega lapsepõlves noomis, et ta tundides stsenaariume kirjutas, vahendab Yahoo News.

Maailmakuulus filmirežissöör ning produtsent Quentin Tarantino tunnistas, et ei ole filmide pealt teenitud kasumit 30 aasta jooksul kunagi emaga jaganud, kuna ema tegi lapsepõlves maha Quentini püüdlusi saada filmistsenaristiks. Ema saboteeris meelega poja püüdlusi karjääri tegemisel, mille peale andis Quentin endale lubaduse, millest siiani kinni peab.

Quentin Tarantino

"Pulp Fictioni" filmirežissöör ütles, et tal olid koolis probleemid õpetajatega ning nad pidasid seda mässuks koolisüsteemi vastu, et poiss kirjutab koolitöö asemel hoopis stsenaariume.

Tarantino tunnistas, et ta emal oli alati keeruline mõista, kuidas tema poeg pole akadeemiliselt eriti võimekas. Lisaks sai mees ema sõimu osaliseks stsenaariumi kirjutamiste eest ning Quentin mäletab, kuidas ema ütles: "See väike "kirjutamiskarjäär," mida sa teed, see on lõppenud."

Suve alguses teatas mees, et plaanib teha veel ühe filmi ning siis filmitegemise lõpetada. "Ma tean filmiajalugu ja võin öelda, et ega filmitegijad enam paremaks ei lähe," ütles Tarantino. "Ma olen töötanud 30 aastat ja kuigi ma pole teinud nii palju filme kui mõni teine režissöör, on see ikkagi pikk karjäär," lisas ta.

Tarantino karjäär sai alguse ühest peost, kus ta tutvus näitleja Lawrence Benderiga, kellele Tarantino karakter sügavat muljet avaldas. Karjääriga rahulolematu Bender otsustas end produtsendina ja Tarantinot režissöörina proovile panna. 1987. aastal valmis film "My Best Friend's Birthday", mis kukkus läbi. Mõned aastad hiljem valminud "Marukoerte" käsikiri jõudis näitleja Harvey Keiteli kätte, kes vastutasuks härra Valge rolli eest aitas filmimiseks lahti keerata Hollywoodi rahakraanid.