Augusti lõpus läks kaduma endine lapsstaar Matthew Mindler, kes leiti mõned päevad hiljem surnuna. Septembri alguses avalikustati, et 19-aastane noormees tegi enesetapu.

Väljaandele TMZ lisas Mindleri ema Monica, et tema poeg võitles aastaid ärevushäiretega, kuid tal polnud õrna aimugi, et Matthew'l võiksid olla enesetapumõtted. Ta oli just alustanud õpinguid Millersville'i ülikoolis, kus ta õppis programmeerimist.

Monica sõnul oli Matthew leidnud endale ülikoolikaaslaste seast ka juba uusi sõpru. Viimati vestles poeg oma emaga 24. augustil ning omavahel lepiti kokku, et Matthew sõidab nädalavahetuseks pere juurde. Juba järgmisel päeval ei vastanud ta enam Monica sõnumitele ning ema võttis ühendust ülikooliga, kust öeldi talle, et Matthew polnud sel päeva tundidest osa võtnud.

Tema surnukeha leiti 28. augusti hommikul. Noorena näitlemisest huvitunud Mindler tegi Paul Ruddi kõrval kaasas filmis "Our Idiot Brother".

Nüüd võttis tema ema taaskord sõna ja tõi välja, et poeg suri mürgise kemikaali üledoosi tõttu. Monica hoiatab kõiki, kui kerge on neid aineid kätte saada ning lähedased peaks jälgima, millega noored internetis tegelevad.

Ema loodab, et teised inimesed oskavad edaspidi näha märke, et nende lähedane kannatab. Monica loodab, et läbi poja kaotamise elab keegi nüüd selle tõttu kauem.