Ansamblil Vanilla Ninja ilmus pärast 15-aastast pausi album "Encore".

Piret Järvis-Milder sõnas, et album "Encore" jõudis esimesel nädalal pärast ilmumist Saksamaa albumimüügi edetabelis 13. kohale, mis oli naise sõnul üllatav, kuna bänd pole jõudnud seal veel uuele albumile reklaami teha. Samuti on album jõudnud ka Austria ja Šveitsi edetabelitesse.

Laulja tõdes, et kuigi saksakeelses kultuuriruumis on bändil palju austajaid, ei ole nad pidanud veel saksa keeles laulma. "Ma ei imestaks, kui tuleks saksakeelne lugu ka varsti," mainis Järvis-Milder ja sõnas, et kuigi nende repertuaar on enamjaolt ingliskeelne, on bändi algusaastatel lauldud ka eesti keeles.

Värske plaat sisaldab 12+2 uut lugu, mis on valminud koostöös Saksa muusikaprodutsendi David Brandesega.

"Vanilla Ninja on uue materjali kallal töötanud 2019. aasta jaanuarist alates ning meil on ülihea meel, et lõpuks saame seda kraami maailmaga jagada," ütleb bändi esilaulja Lenna Kuurmaa. "Ehkki palju aastaid on mööda läinud, siis õhin koos uut muusikat teha on olnud sama suur kui alguses. Ma usun, et seda õhinat on meie uuel plaadil tunda ka. Värske Vanilla Ninja on jätkuvalt rokkiv ja meloodiline, aga varasemaga võrreldes on sisse tulnud ka malbemaid toone."

Uute lugude sõnade autoriteks on teiste seas Vanilla Ninja liikmed Lenna Kuurmaa ja Piret Järvis-Milder, aga näiteks ka legendaarne laulukirjutaja John O`Flynn, kes on muu hulgas 1982. aasta Eurovisiooni võiduloo "Ein Bisschen Frieden" autor. O’Flynni sulest pärinevad ka mitmed Vanilla Ninja varasemad hitid nagu näiteks "Tough Enough", "Liar" või "Cool Vibes".

Lisaks striimimiskeskkondadele ilmub "Encore" nii CD kui vinüülina. Samuti ilmub "Encore’ist" deluxe-versioon, millelt leiab kaks lisalugu ja spetsiaalse fänniraamatu. Esialgu album füüsilisel kujul Eestis müügile ei tule ja seda saab osta Saksa Amazoni kaudu.

Loe hiljem
Jaga
Kommentaarid