“Olgugi, et elame endiselt veel nagu mingis kummalises unenäos, on aeg välja kuulutada järgmise Hard Rock Laagri kuupäevad! Nagu viimasel ajal kombeks, ei kuuluta me kohe välja ühtegi bändi, kuid loodame väga, et sedapuhku saavad võimaluse ka piiritagused bändid, kes ise juba aktiivselt huvi üles näitavad. Saagu lõpuks mis saab, igal juhul võite kindel olla, et toimuv Laager saab olema võimalikest parim!” lubab Hard Rock Laagri peakorraldaja Kaido Haavandi.

Fännipiletid tulevad müüki laupäeval, 6. novembril kell 10:00 Tallinnas klubis Tapper, Tartus klubis Underground, Pärnus kaupluses Muusik ning ka Hard Rock Laagri e-poes.

Häid traditsioone au sees hoides astub ka tuleval festivalil kahe päeva jooksul kahel laval üles ei rohkem ega vähem kui 22 artisti.

Müstilise Uexküllide aadlisuguvõsa kalmistu ümbruse Vana-Vigalas vallutavad igal suvel tuhanded raskemuusikafännid. Hard Rock Laagri omanäolist nakatavat võlu kinnitab fakt, et festival on järjepidevalt kasvanud. Paarisaja muusikasõbra toel alustanud üritus on ajapikku muutunud tuhandete inimeste jaoks suve tippsündmuseks.

Aastate jooksul on Vana-Vigalas üles astunud sellised suurnimed nagu Carcass, Behemoth, Testament, Phil Anselmo, Lacuna Coil, Katatonia ja paljud teised.

Loe hiljem
Jaga
Kommentaarid