"Juba on möödas kuus kuud sellest ajast, kui see pisike rõõmurull meie ellu tuli. Ma olen olnud siis pool aastat isa," rõõmustas Lauri Pedaja Instagramis. "Millised on emotsioonid ja tunded? Ma annaks sellele kogemusele 12 punkti...kümnest."

"Jah, tõesti, oma endisele elule saan nüüd vaid järele vaadata ja lehvitada. Mu oma isiklik aeg tuleb unetundide arvelt, olen rohkem väsinud, kui muidu, aga see on seda kõike väärt."

"Lapse saamine ja kasvatamine on imeline teekond ja ma ei vahetaks seda mitte millegi vastu. See rõõm ja piiritu armastus, mis mu hinges pulbitseb, on lihtsalt nii võimas ja meeliülendav. Ausalt...tehke lapsi ja elu läheb palju ilusamaks," soovitas Pedaja.

Juuksuri ja näitlejana leiba teeninud Lauri Pedaja otsustas koduseks isaks jääda ning pisitütart kasvatada. Aga niisama tühja ta olla ei saa.

Lauri avaldas Instagramis, et ta arvas alguses, et lapsega koju jääda on lihtne, aga reaalsus on midagi muud. "Kui ma peale Aria sündi koju jäin, siis arvasin, et see on lebo ots. Passin diivanil, mängin PlayStationit, vaatan Netflixi ja vahepeal kiigutan last."

"Noo tegelt päris nii ei ole. Kui ma juba kodus olen, siis ega Gethel mul niisama olla ei lase. Ikka ta leiab midagi, mis vajab tegemist. Olgu see siis tolmu imemine, kiire suts poodi magusa järgi või pudipadi kokku korjamine."

Sellele vaatamata värske isa ei kurda ning valmistutakse hoopis suureks remondiks. "Aga mõnus on. Sel nädalal tõmbasime juhtme seinast ja viskasime jalad seinale. Naudime aega perega ja kogume jõudu kohe-kohe algavaks supersuureks remondiks."

Loe hiljem
Jaga
Kommentaarid