Kroonikale kinnitati Leiburi lähikonnast, et ta suri eile õhtul Kostiveres.

PPA pressiesindaja Barbara Lichtfeldt kinnitas Kroonikale, et eile õhtul kella 19.30 paiku teatati politseile, et Kostiveres leiti 44-aastase mehe surnukeha. Kuriteole viitavaid tunnuseid ei olnud.

Indrek Leibur, pärisnimega Taavo Einsoo, oli pärit paljulapselisest perest. Kahjuks viidi kuus venda ja kolm õde juba pisikeste põnnidena lastekodusse. Leibur ei saanudki kunagi teada, miks lapsed emalt ära võeti. Viiratsi lastekodust võeti väike poiss koos kaksikõe Ingaga kasuperre.

Viimast korda võttis Leibur avalikult sõna Õhtulehele antud intervjuus, kus ta rääkis, et elab õnnelikku pereelu ja seetõttu ei ole võõrastel naistel mõtet temaga ühendust võtta.

Leibur avaldas toona, et käis iga kuu Jämejalas süsti saamas. "Narkotest tehakse ka. Ei tea, mida nad loodavad leida. Narkotsi ei ole ma ammu pannud ja ei pane ka. Üheksa aastat olen puhas olnud. See on vastik tunne, kui ei usaldata. Mind on terve elu ähvardatud ja hirmutatud: paneme sind vanglasse või nüüd sa ei saa seda ja toda, kui natukenegi libastud," tunnistas Leibur.

2015. aastal rääkis ta avameelselt Tartu Ekspressile antud intervjuus enesevigastamisest. "Lõikasin parema kõrva maha, sest hääled mu peas ütlesid, et saan siis kosmosekuningriigi valitsejaks."

Loe hiljem
Jaga
Kommentaarid