Alan Walker: arvan, et loo "Faded" videoga oleme aidanud viia Eesti ja Tallinna laiema publikuni üle maailma

 (3)
Homme õhtul "Weekenderis"!

Eesti ainus popmuusikasaade "Weekender" alustas möödunud nädalal uut hooaega ning teises osas tehakse juttu Alan Walkeriga, kelle nime teavad ilmselt kõik Weekend Festivali fännid.

"Eestiga ühendab mind see, et filmisime siin "Faded" video ja inimeste reaktsioon sellele on olnud väga positiivne. Ma arvan, et selle videoga oleme aidanud viia Eesti ja Tallinna laiema publikuni üle maailma," sõnas hetkel maailmas ülimenukas produtsent "Weekenderile" antud intervjuus.

2015. aasta lõpul ilmunud video on üles võetud Eesti mahajäetud ja trööstitutes paikades. Muusikavideo stsenaariumi kohaselt on maailmas toimunud suur katastroof ning peategelane otsib teisi ellujääjaid ja oma kodu. Seetõttu on videos kasutatud õnnetu olemisega võttepaiku nagu Tallinna Linnahall ja Rummu karjäär.

Mida põnevat Norrast pärit hitimeister veel “Weekenderil” avaldab — näed juba õige pea! Lisaks saavad homme õhtul kell 23.40 TV3 eetrisse jõudvas saates sõna ka Tiësto, Tigerlily ja Würffel.

3.-5. augustini toimub Pärnu rannas juba kolmandat korda Baltikumi suurim festival Weekend Festival Baltic, kus Alan Walker taas üles astub.

LOE LISAKS: Weekend Festival Baltic avalikustas esimeste esinejatena Armin van Buureni, Alesso, Kungsi ja Alan Walkeri