ÄRA MAGA MAHA: "Eesti muld ja Eesti Ruja" kontserdil lööb kaasa ka Grammyga pärjatud kitarrivõlur Laur Joamets

 (16)
Laur Joamets koosseisus Tanel Padar Blues Band
Laur Joamets koosseisus Tanel Padar Blues BandFoto: Martin Dremljuga

Sel suvel toimub Tallinna lauluväljakul suurkontsert "Eesti muld ja Eesti Ruja", kus üle aastate on laval koos ka Rein Rannap ja Jaanus Nõgisto. Lisaks vanameistritele astub lavale ka maineka kantristaari Sturgill Simpsoni bändis musitseerinud ja mõned kuud tagasi Grammy võitnud kitarrivõlur Laur Joamets.

Veebruari keskpaigas jagati 59. korda Grammysid. Auhinna tõi koju ka kantritäht Sturgill Simpson, kelle ansambli koosseisus veel selle kevadeni mängis kitarri ka eestlasest virtuoos Laur Joamets. Simpsoni lbum "A Sailor's Guide to Earth" valiti parimaks kantrimuusika albumiks ning album oli nomineeritud ka üleüldises aasta albumi kategoorias.

20. augustil aset leidval kontserdil löövad Ruja muusikalises taasühinemises solistidena kaasa Kadri Voorand, Ott Lepland, Robert Linna, Kristjan Kannukene, Priit Võigemast ja Karl Vilhelm Valter. Ühe osana kontserdist saab laval näha ka üliandekaid ja verinoori uue põlvkonna trummareid ning kitarriste. Lisaks Laur Joametsale kuuluvad bändi põhikoosseisu ka Andres Põldroo, Henno Kelp ja Andrus Lillepea.

Ajaloolise muusikasündmuse pileteid saab osta Rahva Raamatu kauplustest ja e-poest ning lisaks saab pileti osta ka ticketer.ee keskkonnast. Kiire ja lihtsa viisi pileti soetamiseks leiad SIIT! Vaata lisa kontserdi Delfi erilehelt ja Ekspress Meedia erilehelt!