BLOGI ja FOTOD: 7 vaprat jäänud! Kaunis emakeeles laulmine sai saatuslikuks Annabelile!

 (127)
Staarisaate 3.finaalsaade 2015
Staarisaate 3.finaalsaade 2015Foto: Karli Saul

Staariotsingu kolmanda finaalsaate teemaks oli eesti keel, mis alles jäänud osalised tõeliselt proovile panid ja palju ka kohtunike nurinat kaasa tõid. Rahvas, kes otsustab tegelikult lauljate saatuse, nurises enim aga kodudes Annabel Guitari kallal, kel saatest ka lahkuda tuli. Alles on jäänud vaid seitse vaprat: Jüri, Jana Liisa, Karl Mihkel, Mikk, Gertu, Karl Gustav ja Kristjan. Publiku toimetaja Anne Sääsk oli nagu ikka laulusaate tagaruumis valvel ning tõi lugejateni vahetuid emotsioone. Loe, mis toimus ja vaata ka pilte!

Mida 3. saates lauldi? Jüri Pootsmann — “Kuni sind veel hoida suudan”, Jana Liisa Johannson — “Mõrkjad pisarad”, Karl Mihkel Salong — “Kui mind enam ei ole”, Mikk Mäe — “Julge laul”, Gertu Pabbo — “Olen valind tee”, Kristjan Kannukene — “Sinilind”, Annabel Guitar — “Armastuse lugu” ja Karl Gustav Adamsoo — “Armastan vaid sind”.
LISAKS: Vaata SIIT kõiki 3. saate etteasteid!

Kellele hoiad pöialt Sina? Kelle lauluvalik ei meeldi üldse? Kõigest sellst oled oodatud igal pühapäeval rääkima kaasa meie blogis. Selleks vajuta saate ajal lihtsalt nuppu "Kirjuta kommentaar" või säutsu hoopis Twitteris hashtagiga #superstaar, sest ka parimad säuts-palad jõuavad igal nädalal meie blogisse.

Seotud lood:

Vaata ka üha täienevat galeriid: